ZUNO ZAČÍNÁ PŮJČOVAT


29. 03. 2012  11:43     tz     komentáře (8)

Online banka ZUNO přichází po více než půlročním působení na českém trhu s novými produkty. K běžnému účtu, spořicímu účtu a termínovaným vkladům nově přibyl spotřební úvěr s názvem PŮJČKA a povolené přečerpání účtu REZERVA. Oba produkty lze vyřídit jednoduše online a ZUNO je nabízí za 0 Kč.

Online banka i v tomto případě sází na férové podmínky a jednoduchý přístup. Bezúčelovou online PŮJČKU poskytuje bez ručitele, zbytečného dokládání příjmů a bez poplatku za poskytnutí. Noví i současní klienti si mohou půjčit až do výše 500 000 korun, přičemž si mohou sami nastavit pravidelný datum měsíční splátky. ZUNO vychází klientům vstříc i prostřednictvím takzvaných „splátkových prázdnin“, kdy si klient může určit měsíc, ve kterém si chce od splátky oddychnout. Vedení PŮJČKY je pro všechny klienty za 0 Kč.

"Náročnější klienti se mohou rozhodnout pro PŮJČKU PLUS," říká Milota Novodomcová, produktová manažerka ZUNO. "Za 99 korun měsíčně s ní mají bez dodatečných poplatků k dispozici pojištění, sms upozornění o blížící se splátce, možnost změny smluvních podmínek a možnost úplného splacení PŮJČKY PLUS kdykoli."  .

Další novinku, povolené přečerpání účtu s názvem REZERVA, nabízí ZUNO jak novým, tak stávajícím klientům, kteří si nechají na ÚČET zasílat výplatu. Výše REZERVY závisí na příjmu klienta a přečerpání je možné až do 100 000 korun. Na ÚČTU PLUS navíc klienti při přečerpání do 2 500 korun neplatí žádné úroky. „Věříme, že úvěrové produkty budou mezi našimi klienty stejně úspěšné, jako ty spořicí. Přicházíme s nabídkou, která je opět férová, transparentní a velmi rychle dostupná. Klienti si všechno vybaví jednoduše a hlavně online,“ dodává Tomáš Kuna, ředitel české a slovenské ZUNO.

 .

Online banka ZUNO rakouské bankovní skupiny Raiffeisen Bank International získala od svého vstupu na český bankovní trh už 37 000 klientů. Ti si do banky uložili více než 13 miliard korun. Více než 50 procent klientů si získaly spořicí účty SPOŘENÍ a SPOŘENÍ PLUS, které jsou v ZUNO bez jakékoli vázanosti. Průměrný zůstatek klientů v bance převyšuje 370 000 korun.

   


ZUNO ZAČÍNÁ PŮJČOVAT

půjčka zuno
Hrůza.vyřízení půjčky jim trvalo 10 dne. Ůrok místo 6.9% nakonec 16.9%.a jsem pro lustr o aneb skrz ...
Re: PUJCKA ZUNO
Jaké konkrétní úroky banka maskuje u PŮJČKY ?...
Re: Zkušenost
zdravím,jak konkrétně šikovně skrývá ZUNO úroky a jaké? Chci si od nich teď půjčit...
PUJCKA ZUNO
Re: Zuno banka - zkušenosti? Banka sikovne maskuje skutecnou vysi uroku, pred tydnem jsem od uver...
Zkušenost
Dobrý den, tak mám u nich již delší dobu účet.Při podání žádosti jsem vše udal a i dodal dokumenty ...
Zuno půjčka-zkušenost
Dobrý den, informace o tom, že na půjčku dosáhnete bez zbytečného dokazování přijmu nejsou pravdivé....
Diskutovat (8)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28151763515

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více