ZUNO VÁM TO SPOČÍTÁ, I S ÚROKY


12. 03. 2013  22:30     tz     komentáře (0)

Online banka ZUNO spouští novou digitální kampaň, která propaguje aktuální nabídku refinancování - až o 2 % nižší úrok, se kterým klienti šetří čas i peníze.

ZUNO VÁM TO SPOČÍTÁ,  I S ÚROKY
ZUNO přichází s novou digitální kampaní na podporu refinancování. Online banka nabízí alternativu
k existujícím půjčkám. Klienti si mohou znovu promyslet, kolik měsíčně splácí své bance. Se správnou nabídkou mohou přesunout svůj úvěr do jiné banky a platit méně.
Kampaň je založena na myšlence Spočítejte to svému úroku a podporuje chytré šetření. „Lidé si dnes berou mnoho půjček na nákup auta nebo dovolené. Nicméně řada z nich bojuje s výší měsíční splátky,“  říká Alina Agurida, šéfka reklamy a komunikace v ZUNO. „Naše zbrusu nová reklamní kampaň klienty vybízí, aby znovu zvážili, kolik nyní splácejí. Na adrese zuno.cz/spocitejteto/ si mohou jednoduše spočítat, kolik ušetří, pokud se rozhodnou refinancovat se ZUNO.“

undefined


Kampaň běží od března a je zacílena na široké spektrum zpravodajských a informačních portálů v Čechách i na Slovensku. V rámci kampaně jsou připravena i videa a na Slovensku rovněž citylighty. Zažádání o refinancování se ZUNO je jednoduché. Klienti nemusí trávit čas na pobočkách, stačí jim připojení k Internetu a skener k zaslání potřebné dokumentace. S refinancováním získají jednu z nejnižších úrokových sazeb na trhu sníženou až o 2 %. Úroková sazba v ZUNO začíná na 6,9 %. Za refinancování navíc neplatí žádné skryté poplatky. Pokud jejich banka požaduje poplatek za předčasné splacení úvěru, ZUNO klientům půjčí peníze na vyrovnání této dlužné částky.ZUNO VÁM TO SPOČÍTÁ, I S ÚROKY

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28142362315

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více