ZUNO startuje kampaň „Plať kartou a obleť Evropu“


21. 05. 2012  13:43     tz     komentáře (0)

Online banka ZUNO pro své klienty přichystala atraktivní letní soutěž „Plať kartou a obleť Evropu“. Ve hře je 6 zájezdů pro 2 osoby do Paříže, Říma, Stockholmu, Barcelony, Istanbulu a Londýna a to včetně kapesného.

Komunikace kampaně vůči klientům bude probíhat formou emailů a SMS zpráv. Zprávy o soutěži se objeví také na Facebooku a Twitteru, nebo v časopise Žlutý na linkách Student Agency. Podrobné informace ke kampani získají klienti na speciální microsite, v ZUNO contact centru a prostřednictvím ZUNO zón.

 

Soutěž se koná od 21. května do 16. srpna, slosování výherců probíhá každých 14 dní. Do soutěže se může zapojit každý klient ZUNO, nový i současný. Stačí provést jakoukoli platbu KARTOU a klient je automaticky zařazen do slosování. První slosování proběhne ve čtvrtek 7. června, poslední slosování se pak uskuteční 16. srpna.

 

Během posledních kampaní jsme odměňovali hlavně nové klienty. Nyní jsme se rozhodli dát šanci všem,“  říká Tomáš Kuna, ředitel české a slovenské ZUNO. „Letní prázdniny přímo vybízejí k cestování a odpočinku od každodenních starostí. Chceme, aby klienti věděli, že s naší bankou mají starostí ještě méně.“

 

Výhrou v ZUNO soutěži je letecký zájezd pro 2 osoby do jedné z vybraných evropských destinací. Zájezd je včetně ubytování, výherci navíc bude na ÚČET připsáno kapesné 3000 Kč. Šance na výhru se zvyšuje s počtem plateb, které klient uskuteční během dvou týdnů předcházejícím slosování.ZUNO startuje kampaň „Plať kartou a obleť Evropu“

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28148165082

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více