ZUNO SLAVÍ PRVNÍ NAROZENINY A ZVE DO KINA


18. 07. 2012  15:23     tz     komentáře (0)

Online banka ZUNO slaví 19. července rok od svého vstupu na český trh. První narozeniny se se svými klienty rozhodla oslavit kulturou.

„Všichni stávající i potenciální klienti, kteří během čtvrtka 19. července dorazí do některé ze ZUNO Zón, dostanou dva lístky do kina na film podle svého výběru,“ říká Petra Pšánská, manažerka pro sociální sítě v ZUNO.

 

Akce bude probíhat v obou pobočkách ZUNO na Václavském náměstí a v Obchodním centru Chodov. Podrobné informace o narozeninovém dni se zájemci dozví prostřednictvím sociální sítě Facebook.

 

Kromě jednodenní narozeninové akce ZUNO naděluje i přes celé léto. Vítěze už zná soutěž o 2 lístky do Super Gold zóny na závody F1 v maďarském Hungaroringu. Další dva výherci obdrží RC model Formule 1, v realistickém provedení 1:8.  Až do 12. srpna také stále probíhá soutěž Plať kartou a obleť Evropu. Své výherce už mají víkendové zájezdy do Paříže, Říma a Stockholmu. Na soutěžící čeká ještě losování o Barcelonu a soutěžení o Istanbul a Londýn, i s kapesným 3000 korun.ZUNO SLAVÍ PRVNÍ NAROZENINY A ZVE DO KINA

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28143653743

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více