ZUNO SBÍRÁ OCENĚNÍ VE ZLATÉ KORUNĚ


08. 06. 2012  13:47     tz     komentáře (0)

– I přes velice krátkou existenci na trhu, online banka ZUNO zabodovala a získala dvě prestižní ocenění v anketě Zlatá koruna 2012. V 10. ročníku ankety o nejlepší finanční produkty roku ZUNO uspělo především v hodnocení odborné finanční akademie. V kategorii Novinka roku získal pomyslnou stříbrnou medaili produkt SPOŘENÍ a aby toho nebylo málo, bronzovou medaili v téže kategorii si odnáší ÚČET PLUS.

„Oba produkty patří mezi naše vlajkové lodě. Jsme proto velmi rádi, že je pozitivně hodnotí nejen naši spokojení klienti, ale i odborníci,“ říká Tomáš Kuna, ředitel české a slovenské ZUNO. „Každé takové ocenění je pro nás impulzem k rozšiřování našich služeb, které již od samého začátku podmiňujeme jednoduchostí a jasnými podmínkami.“

 

Hlavní předností SPOŘENÍ je výhodné denní úročení s úrokem 2 % ročně a navíc uspořené peníze jsou kdykoli k dispozici, bez dlouhodobé vázanosti. Druhý produkt, ÚČET PLUS, oceňují zejména náročnější klienti, kteří za nízký poplatek využívají širokou škálu služeb. Automaticky získávají například AUTOPILOT, který pravidelně převádí peníze mezi ÚČTEM PLUS a SPOŘENÍM a pomáhá tak naplno využít výhodu denního úročení.

 

Oba produkty ZUNO uvedlo v létě loňského roku, současně se svým vstupem na český trh. Od té doby online banka získala více než 45 tisíc klientů, kteří si u ní uložili téměř 14 miliard korun. V březnu letošního roku banka spustila spotřebitelský úvěr PŮJČKA, který je možné zřídit kompletně online, a kontokorent REZERVA.

 

Na další ZUNO produkty se mohou klienti těšit i v letošním roce. „Začátkem druhého pololetí představíme bezkontaktní kreditní karty. Zároveň vychytáváme poslední mouchy u plnohodnotné aplikace internetového bankovnictví pro smartphony s operačními systémy iOS a Android,“ dodává Tomáš Kuna.

 


ZUNO SBÍRÁ OCENĚNÍ VE ZLATÉ KORUNĚ

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28152930006

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více