ZUNO - nový ceník na jednu stránku


07. 08. 2012  16:23     tz     komentáře (0)

ZUNO, online banka Raiffeisen Bank International, pokračuje v trendu jednoduchých produktů, nejlepších úroků na trhu a snižování či dokonce rušení poplatků za služby

“Od srpna klientům, kteří mají v ZUNO ÚČET, nabízíme první výběr v měsíci z bankomatu Raiffeisen Bank bez poplatků," říká Lucie Osvaldová, produktová manažerka ZUNO. "Navíc jsme snížili poplatek za výběr z bankomatů jiných bank o 30 procent, kdy majitelé ÚČTU a ÚČTU PLUS nyní zaplatí 28 korun."

 .

Kromě toho mohou nyní klienti s ÚČTEM PLUS vybírat bez jakýchkoli poplatků ve všech bankomatech v zahraničí, což může znamenat značnou úsporu finančních prostředků v právě probíhající letní sezóně. Další pozitivní změnou v novém ceníku je zrušení poplatku za odesílanou SEPA platbu, opět pro všechny klienty mající ÚČET PLUS.

 .

Spolu s novým ceníkem ZUNO uvádí na trh speciální nabídku týkající se ročního VKLADU v librách. „Není to nic složitého, zkrátka jsme zvýšili dosavadní roční úrokovou sazbu z 1,1 na 2,2 procenta,“ dodává Lucie Osvaldová. „A navíc si klienti v ZUNO mohou jen několika kliknutími otevřít až 50 VKLADŮ v eurech, librách, dolarech a samozřejmě korunách. Neplatí žádné poplatky a nevyžadujeme po nich ani jakýkoli minimální vklad.“ZUNO - nový ceník na jednu stránku

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28148080966

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více