Zonky se mění v mezinárodní společnost


28. 11. 2019  14:37     Tisková zpráva     komentáře (0)

Zonky už přes 4 roky kultivuje český trh s půjčkami a dlouhodobou ambicí je měnit také trhy za hranicemi České republiky. V souvislosti s úspěšným působením Zonky v ČR připravuje společnost expanzi do dalších zemí Evropské unie. Z důvodu plánovaného vstupu na mezinárodní trhy se společnost přejmenovává na Benxy s.r.o. Značka Zonky na českém trhu zůstane zachována a pro zákazníky se fungování firmy nebude nijak měnit. Nové mezinárodní jméno společnosti bylo zapsáno do obchodního rejstříku dne 28.11.2019, všechny ostatní údaje zůstaly nezměněny.

Zonky se mění v mezinárodní společnost
Celkový objem půjčených peněz za celou historii Zonky dosáhl téměř 10 miliard korun. Roste také podíl Zonky na trhu spotřebitelských úvěrů, aktuálně je téměř 5 %. Zonky také kontinuálně přibývají noví klienti, v současné době jich je více než 80 000. Cílem mezinárodní expanze je tento úspěch zopakovat i na dalších trzích Evropské unie.Zonky se mění v mezinárodní společnost

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23974043415

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

52


ČÍSLO TÝDNE 52 %. O tolik v průměru klesl za první pololetí zisk tuzemským bankám. Jedná se tak o největší pokles zisku bank v historii České republiky. Banky přišly o desítky miliard korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více