Zavření všech škol od zítřka. No a, moje máma to dává s přehledem


13. 10. 2020  10:45     Nell Fantysová     komentáře (0)

Distanční výuka nás nemine a pokud bude pouze 14dní, jak slibuje vláda, to je skutečně ve hvězdách. Řekl jsem si, že vás snad trochu pobavím v této vážné době plné stresu, a povyprávím Vám můj zážitek s mamkou, jako škoda, že jste nemohli být u toho. Většího "hrdinu" jsem neviděl. (český jazyk - sloh)

Zavření všech škol od zítřka. No a, moje máma to dává s přehledem
Včera u večeře koukám, a mamce leze po tváři malej, miniaturní kulatý pavouček. Jako mohl mít s roztaženýma nohama průměr tak 1,2cm (matematika, geometrie), víc ani ťuk.
Hele, jako netušil jsem, že po třicítce můžou být lidi tak pohotoví a akrobaticky nadání (tělák).
No, abych vám to dořekl..
Mamka se zřejmě lekla, že když ji kousne, bude mít následky jako Peter Parker, takže se pohotově (rychlost, fyzika) propleskla rukama po tvářích, pro jistotu oběma, že jo, protože nevěděla, kde ten pavoučičínek vlastně je. Pak to ještě asi 3x zopakovala, takže to vypadalo, jako když kočka fackuje psa. U toho vydala takový nepopsatelný zvuk, myslím, že něco podobného jsem slyšel z brachova pokoje a říkal tomu dubstep (hudebka). Následně se odšoupla od stolu takovou rychlostí (opět fyzika), že židle nezvládla překážku (tělák) spáry dlaždic (fyzika) a její opěradlo se záhy stalo rovnoběžné s podlahou (geometrie).
mami a syn
Z mamky polohy a tvaru by mohl čerpat inspiraci Antoni Gaudí (zřejmě vytvarka s trochou matiky). Ale pád, nepád (závan češtiny, ale vyklube se z toho fyzika), na nohou byla dřív, než bys řekl švec, a v okamžiku skenovala místo, kam se ten predátor (přírodopis) ukryl. Ustrašený drobeček se mezitím vzpamatovával na stole kousek od talíře s banány (zřejmě usoudila, že bude z tropů, takže tu máme i zemák). Mamka statečně popadla mlíko, bože jako fakt mlíko v krabici, a toho chudáka nemilosrdně zamáčkla k desce.
A víte, co řekla, když jsem na ni uhodil? Že měl od toho letu z tváře zlamané nohy a že už by se stejně trápil. Takže ona je teď jako hrdina?!!! (logika, kterou pochopí asi jen poslanci, takže občanská nauka)
Ode dneška hlasuji proti krabicovymu mlíku a distanční výuce. To se radši budu učit ve škole, než koukat na názorné příklady v podání mámy.
Zdravím a přeji fajnovej den.
Axík od Poplatků


Zavření všech škol od zítřka. No a, moje máma to dává s přehledem

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

36054091852

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Česká ekonomika mezičtvrtletně vzrostla o

6,9 %


Podle zpřesněných čísel klesla česká ekonomika meziročně ve 3.Q letošního roku o 5 %, zatímco původní odhady hovořily o poklesu o 5,8 %. Mezičtvrtletně vzrostla o 6,9 %, předchozí odhady ukázaly na růst pouze o 6,2 %. Dnešní čísla jsou tak revizí směrem vzhůru.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více