Výhodné financování zemědělské techniky od GE Money Bank na výstavě Země živitelka


27. 08. 2012  12:47     TZ     komentáře (0)

GE Money Bank připravila na prestižní výstavu Země živitelka akční nabídku úvěrů na zemědělskou techniku s úrokem již od 4 % a navíc s výhodným pojištěním stroje. Nabídka přichází v době rostoucího zájmu zemědělců o tyto investice. Jen za první pololetí letošního roku zaznamenala GE Money Bank meziroční nárůst úvěrů na zemědělskou techniku téměř o 50 %. Pozici jedničky ve financování tohoto odvětví potvrzuje banka také prodloužením spolupráce s Agrární komorou ČR.

„Bohatá přehlídka zemědělské techniky na výstavě Země živitelka není skvělou příležitostí jen k výběru strojů, ale také k vyřešení otázky jejich financování. Na budějovickém výstavišti mají zemědělci možnost sjednat si v našem stánku v pavilonu T1 úvěr s úrokovou sazbou podle výše půjčky a bonity žadatele již od 4 %. Nedílnou součástí nabídky je navíc i výhodné all risk pojištění k financovanému stroji,“ říká Mojmír Severin, ředitel sektoru Zemědělství a Ekoenergie GE Money Bank, a dodává: „Přímo na výstavě s námi mohou zemědělci konzultovat své individuální finanční potřeby a v rámci služby EU Servis jim poskytneme i dotační poradentství.“ 

 

Pomoc s vyřízením žádosti o dotaci napříkladu Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF)je u GE Money Bank samozřejmostí. Aktuální dotační podpora fondu ve výši 3 % v kombinaci s parametry úvěrů GE Money Bank tvoří nabídku, kterou zemědělci čím dál více využívají. Ukazuje to nejen 47% meziroční nárůst objemu úvěrů banky na zemědělskou techniku za první půli letošního roku. Klienti projevili chuť nakupovat stroje především v průběhu června, kdy vyčerpali na úvěrech rekordní částku ve výši téměř 250 milionů korun.

 

GE Money Bank umožňuje zemědělcům uhradit z úvěru až 100 % kupní ceny techniky včetně DPH, nehledě na její stáří či značku. K zajištění úvěru slouží samotný stroj. Kromě pravidelných splátek nabízí banka individuální splátkový kalendář v závislosti na příjmu klienta, nepravidelné splácení s vazbou na výplatu dotace či odklad splátek až o 12 měsíců.Celková doba splácení se pohybuje od dvou do osmi let, u úvěru s podporou PGRLF do 7 let (podmínka fondu). V případě zájmu o úvěr na výstavě Země živitelka konané od 30. srpna do 4. září dostanou zemědělci jako pozornost láhev vína. Prvních 10 klientů s nejrychleji načerpaným úvěrem a vyplněným certifikátem na stánku banky získá tablet Prestigio Multipad.

 

Partnerství GE Money Bank s Agrární komorou ČR

Partnerství s Agrární komorou ČR poskytuje bance řadu nových možností, například sledovat aktuální vývoj legislativy a flexibilně reagovat na její změny ve své produktové nabídce i v poradenství. Díky tomu získávají klienti GE Money Bank přidanou hodnotu, kterou hojně využívají při plánování rozvoje svého podnikání. Přínos dosavadní spolupráce zahájené na loňské výstavě Země živitelka potvrdí obě strany na letošním ročníku prodloužením smlouvy o partnerství.

 

Více informací o službách a produktech GE Money Bank získají zemědělci přímo na výstavě Země živitelka nebo například ještě na Národní výstavě českého strakatého skotu v Radešínské Svratce dne 6. 9. 2012. Kontaktovat mohou také svého firemního bankéře nebo mohou využít linku 844 844 844 či www.gemoney.cz/agroprodukty.

 


Výhodné financování zemědělské techniky od GE Money Bank na výstavě Země živitelka

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28152643022

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více