Volksbank CZ naslouchala zákazníkům akcí „Věnujte nám 1 minutu“


01. 11. 2012  14:11     Lucie Hálová     komentáře (0)

Se spuštěním nové verze webových stránek Volksbank CZ odstartovala i anketu mezi jejími návštěvníky. V sekci "Věnujte nám 1 minutu“ jim dává prostor pro sdělení názoru a vyjádření spokojenosti s poskytovanými produkty a službami. První vlna dotazování proběhla v letních měsících a zaměřila se na hodnocení služeb a produktů banky obecně, na spokojenost s webovými stránkami a internetovým bankovnictvím. Reakcí na průzkum jsou konkrétní kroky, které banka podnikla na základě podnětů respondentů.

„Konkrétní připomínky klientů nám velmi pomohly například při doladění mobilní verze nových internetových stránek. V rámci dotazů na internetové bankovnictví klienti připomínkovali například nefunkční diakritiku v popisu platby při importu platebních příkazů,“ uvedl Michal Pitucha, manažer pro výzkum a analýzy Volksbank CZ a dodal: „Děkujeme všem účastníkům ankety ´Věnujte nám 1 minutu´ za jejich komentáře – za ty pochvalné, ale i za ty kritické. Jejich názoru si vážíme, s podněty pracujeme a zkvalitňujeme díky nim služby.“
Z průzkumu vyplynulo, že 64 % respondentů má s Volksbank CZ dobré zkušenosti, a že více jak polovina (55 %) by ji doporučila svým přátelům a známým.
Vyplnění dotazníku Volksbank CZ zabralo respondentům skutečně jen několik málo minut. „Tento jednoduchý formát dotazování se nám osvědčil a měl dobrou odezvu u respondentů. Proto v něm chceme pokračovat a vyhodnocovat jej na kvartální bázi. Další vlnou dotazů chceme cílit například na vnímání banky a značky jako takové nebo na další oblasti nabízených produktů a služeb Volksbank CZ,“ doplnil Michal Pitucha.


Volksbank CZ naslouchala zákazníkům akcí „Věnujte nám 1 minutu“

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28147999324

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více