Rozhovory

Rozhovory

Warren Buffett pro Bp.com: Banky mají úmyslně komplikované balíčky poplatkových kombinací

12. 02. 2011  12:38  |   Přesně to si myslí nejbohatší muž planety Warren Buffett. Investorský guru, přezdívaný "věštec z Omahy", to řekl v exkluzivním rozhovoru pro server www.bankovnipoplatky.com. více »

Bill GATES - Nemravné jsou pouze ty poplatky, které jsou vyšší než prospěch, který jsme zaplacením získali

29. 11. 2010  09:17  |   Miliardář, obchodník a filantrop Bill Gates věří, že bankovní poplatky jsou nutné k pomoci udržení amerického vládního rozpočtu. V exkluzivním interview hájí zakladatel Microsoftu tuto nepopulární skutečnost. více »

Rozhovor s Jiřím Pechem, členem investičního výboru Broker Trust, na téma korporátní dluhopisy

26. 06. 2019  00:23  |   Jiří Pech je aktuálně manažerem segmentu investic v Broker Trustu, kde působí od roku 2014. V rámci Broker Trustu má na starost produktovou nabídku firmy, komunikaci s produktovými partnery a podporu poradenské sítě v oblasti investic. Broker Trust má aktuálně přes 1600 poradců a spravuje svým klientům skoro 10 mld. Kč. Předtím působil v rámci účetní firmy TMF a AML oddělení KBC. více »

Rozhovor: Podíl neplatičů úvěrů je u Equa Bank nižší než je průměr v ČR

21. 06. 2017  02:00  |   II. část rozhovoru: V rámci našeho tematického týdne zaměřeného na úvěry a úvěrové produkty, jsme se zeptali Ondřeje Háka, ředitele úvěrových a pojišťovacích produktů  Equa Bank, a.s. více »

Rozhovor: Equa Bank je nejrychlejším poskytovatelem půjček v České republice

06. 06. 2017  07:04  |   I. část rozhovoru: V rámci našeho tematického týdne zaměřeného na úvěry a úvěrové produkty, jsme se zeptali Ondřeje Háka, ředitele úvěrových a pojišťovacích produktů  Equa Bank, a.s. více »

ROZHOVOR S ANO: Máme nejvyšší úrokové sazby u termínovaných vkladů

16. 03. 2017  00:56  |   I. část rozhovoru serveru Bankovní poplatky s jednou z nejvýznamnějších družstevních záložen. Na otázky odpovídá Ing. Jiří Diepolt, místopředseda představenstva ANO spořitelní družstvo. ČTĚTE DÁLE! více »

Termínované vklady u kampeliček jsou nejvýhodnější

01. 09. 2016  00:24  |   ROZHOVOR: Jaké jsou nejbližší plány úspěšného spořitelního družstva ANO? Ptali jsme se předsedy představenstva spořitelního družstva ANO Ing. Petra Illetška. ČTĚTE DÁLE! více »

Pozor na cenové regulace! Pokud už, tak musí chránit spotřebitele, nikoliv finanční instituce

22. 02. 2016  08:39  |   Rozhovor s majitelem serveru Bankovní poplatky Patrikem Nacherem. Jaký je jeho názore na cenové regulace? Jak funguje anketa o nejabsurdnější bankovní poplateka  co na to banky? ČTĚTE DÁLE! více »

Místopředseda představenstva ERB Bank Anton Sučkov: Odmítáme být vtahováni do politiky

09. 02. 2016  09:48  |   Evropsko-ruská banka působí na českém bankovním trhu od roku 2009. Hlavní obchodní strategií byla orientace na obchodní výměnu mezi Českou republikou a Ruskou federací. V loňském roce banka plánovaně změnila svůj název na ERB Bank. Místopředsedy představenstva Antona Sučkova se zástupci serveru Parlamentní listy zeptali na aktuální otázky spojené s činností banky v době, kdy stále platí sankce EU proti RF.  více »

Pawel Kucharski, generální ředitel mBank: Zaměřujeme se na aktivního klienta

10. 10. 2015  00:41  |   mBank patří v počtu svých klientů mezi pětici největších bank v České republice. Jedná se také o úplně první nízkonákladovou banku na tuzemském trhu. V poslední době zaznamenáváme zvýšenou aktivitu této banky, která přichází s různými novinkami. Na další plány banky jsme se zeptali Pawła Kucharskeho, generálního ředitele mBank pro Českou republiku.   více »

Matyáš Vitík: Česká pošta zavede platby kartou na 700 pobočkách

06. 10. 2015  00:14  |   ROZHOVOR: Česká pošta konečně umožní platit na svých přepážkách platebními kartami. Zeptali jsme se tiskového mluvčího České pošty Matyáše Vitíka na souvislosti spojené se zavedením této dnes již standardní služby. ČTĚTE DÁLE! více »

GEEN Vstřícná banka: Air Bank - Proklientský přístup máme hluboko ve svém DNA

02. 07. 2015  00:42  |   Air Bank se v projektu prvního klientského ratingu GEEN Vstřícná banka za rok 2014 umístila na skvělém druhém místě. Zeptali jsme se tedy mluvčího této banky Vládi Komjatiho na pocity z umístění a plány do budoucna. ČTĚTE DÁLE! více »

GEEN Nejvstřícnější banka - Petr Plocek: U konto je nejlepší účet v ČR

08. 06. 2015  07:49  |   ROZHOVOR - UniCredit Bank se stala třetí nejvstřícnější bankou v našem prvním klientském ratingu bank GEEN Vstřícná banka. Co na úspěch své banky říká její tiskový mluvčí Petr Plocek? více »

Ján Fránek: Za úspěchem Fio banky stojí i fakt, že je česká

04. 05. 2015  00:26  |   Nejvstřícnější bankou roku 2014 se stala již počtvrté v řadě Fio banka. Zeptali jsme se proto tiskového mluvčího Fio banky na její další plány a důvody, které jí zajistily takto dobré umístění. Na otázky našeho serveru odpovídá Ján Fránek. více »

Rozhovor ČNB: K dohledu nad záložnami využíváme až 30 procent svých kapacit

11. 09. 2014  00:44  |   Vláda schválila novely zákona, který omezuje, resp. zpřísňuje podmínky pro působení záložen. Jak se na těchto změnách projevily konkrétní návrhy ČNB? Podařilo se ČNB prosadit maximum z jejích návrhů na tyto změny?   více »

Pobočky jsou out, letí chat a Facebook, říká expertka Zuno

21. 08. 2014  00:04  |   Bankovní pobočky nebudou už dlouhodobě udržitelné, místo nich máme online chat, Facebook, mail nebo telefon. Lidé mají místo poboček počítače, mobily a tablety, říká šéfka kontaktního centra online banky ZUNO Iveta Masrnová. více »

Rozhovor se Sberbank: Jak tuto banku postihnou protiruské sankce?

14. 08. 2014  00:20  |   Povídali jsme si s tiskovou mluvčí Sberbank Hanou Drápalovou na téma Sberbank a protiruských sankcí. Sberbank je banka vlastněná především ruským kapitálem. Příznivou zprávou je, že se na tuto banku tyto sankce nijak nevztahují a nemají žádný vliv na činnost ani hospodaření této banky. více »

Rozhovor: ČNB vystupuje proti přílišné regulaci

26. 06. 2014  00:06  |   Přinášíme vám rozhovor s odborem komunikace ČNB na téma funkce ČNB a její úloha při dohledu nad finančními institucemi a jejich kontrolou. ČNB dle svých slov vystupuje dlouhodobě proti přílišné regulaci finanční trhu. Skutečně to platí bezvyjímečně? více »

Jak se bránit intervencím ČNB a nepřijít o miliony? Zajistěte se

03. 06. 2014  00:01  |   Obchodujete se zahraničními obchodními partnery? Počítáte své příjmy či výdaje v korunách a potřebujete mít jistotu zajištění naplánovaného kurzu? Existují produkty, které vám eliminaci kurzového rizika umožní. Jak na to? Vysvětluje Ing. Dagmar Kubíková, zástupce společnosti Citfin. více »

Naďa Borková: Největším konkurentem České spořitelny jsou stále tradiční banky

16. 05. 2014  07:43  |   Zeptali jsme se zástupce Nejvstřícnější banky, dle hodnocení odborné poroty za celý rok 2013, kterou se stala Česká spořitelna: odpovídá Naďa Borková Gallová, ombudsmanka Finanční skupiny České spořitelny a ředitelka odboru řízení klientské zkušenosti a kvality služeb více »

Hlídejte si svou nemovitost, dokud je vaše – 2. část

13. 05. 2014  00:31  |   V prvním díle rozhovoru jsme si s advokátem Mgr. Michalem Klusákem povídali o tom, proč je důležité pravidelně hlídat své nemovitosti ve veřejném seznamu katastru nemovitostí, a jak lze zneužít institutu dobré víry zlodějem a podvodníkem, který se chystá ukrást Váš domov. Braňte se. Řekneme vám jak!   více »

Platba kartou není pro Českou poštu zatím rentabilní

09. 05. 2014  07:53  |   Proč nemohou klienti jiných bank než Poštovní spořitelny či ČSOB hradit za služby České pošty kartou? Proč právě Poštovní spořitelna je partnerem České pošty a bude to plati napořád? Na tyto a jiné otázky odpovídá mluvčí České pošty Mgr. Marta Selicharová více »

Václav Krása: Prvenství České spořitelny jsem očekával

08. 05. 2014  08:00  |   Zeptali jsme zástupce předsedy Národní rady zdravotně postižených NRZP, pana Václava Krásy na výsledky prvního ratingu bank ze strany osob se zdravotním postižením Nejvstřícnější banka - Handicap Friendly za rok 2013. více »

Hlídejte si svou nemovitost, dokud je vaše – 1. část

05. 05. 2014  00:32  |   Zní to jako špatný vtip, ale ukrást vám zloději mohou byt, dům i pozemek, aniž byste se to dozvěděli včas a svůj majetek dostali zpět. Ptáte se, jak je to možné? Protože si ho nehlídáte! více »

3200 poboček České pošty poskytuje řadu finančních služeb, většinu však pouze pro klienty ERA Poštovní spořitelny

24. 04. 2014  14:48  |   Era Poštovní spořitelna ve své stategické spolupráci s Českou poštou poskytuje pro své klienty výhradní možnost nabídky celé řady finančních služeb na pobočkách České pošty. Jelikož jsme se tomuto zajímavému tématu ještě nevěnovali, položili jsme Janu Doubkovi, řediteli klientské komunikace Ery, několik otázek na toto téma... více »

U konto je řešením pro všechny klienty, říká o produktové novince Petr Plocek z UniCredit Bank

15. 04. 2014  14:05  |   S Petrem Plockem, tiskovým mluvčím UniCredit Bank, jsme si povídali o produktové novince v nabídce tuzemské bankovní čtyřky - "U kontu". Banka doufá ve větší mobilitu klientů z ostatních bank i posilování loajality stávající klientské základny. U konto má být zrátka produktovým řešením pro všechny... Ale obstojí v konkurenci ostatních bank? více »

ČSOB představila pobočku nové generace. Rekonstrukce dalších budou záviset na reakcích klientů, říká Pavla Hávová

14. 03. 2014  01:06  |   Moderní, futuristický vzhled, proklientsky laděný interiér, příjemné prostředí. To jsou charakteristické znaky pobočky nové generace, kterou Československá obchodní banka představila v Sokolovské ulici v Praze (viz fotky pod textem). Čeká se snad velká revoluce na obchodních místech ČSOB? "To vše závisí na reakcích našich klientů," říká tisková mluvčí ČSOB Pavla Hávová. více »

Jak je na tom aktuálně sektor družstevních záložen? Zeptali jsme se…

07. 03. 2014  10:59  |   Zajímá vás, jak je na tom sektor družstevních záložen po překotném vývoji na konci minulého roku? Podařilo se obnovit důvěru klientů, nebo družstevní záložny alias „kampeličky“ trpí podobným odlivem kapitálu, jako v divokých 90. letech?  Na to jsme se zeptali osob nejpovolanějších… více »

Signpady jsou novinka, zatím sbíráme zpětnou vazbu, říká projektový manažer Štěpán Pittauer z GE Money

27. 02. 2014  13:57  |   Na konci ledna jsme vás informovali o zajímavé novince v GE Money Bank, konkrétně o novém systému podepisování smluv. V čem spočívá? Klienti GE se zbaví papírů, neboť dokumenty budou podepisovány pomocí tzv. signpadů bezpapírovou formou.  K tomuto zajímavému tématu jsme se vrátili společně se Štěpánem Pittauerem, projektovým manažerem GE Money Bank, a pro web www.bankovnipoplatky.ocm jej vyzpovídali … více »

Exkluzívně: Nová mBank je reakce na vyšší očekávaní klientů od bankovnictví, říká Roman Truhlář

07. 02. 2014  00:34  |   Na bankovním trhu v České republice se dlouhá léta nedělo téměř nic. mBank byla v roce 2007 jedním z prvních nově příchozích subjektů, které v následujících letech výrazně rozhýbaly stojaté vody tuzemského bankovnictví. Informace o Nové mBank, jež se objevila v závěru minulého roku, způsobila další šok a vlnu očekávání. Proč? Co to má být? Jak se to dotkne současných klientů? Tyto otázky napadly i nás, a proto jsme je položili člověku nejpovolanějšímu: Romanu Truhlářovi, generálnímu řediteli mBank. více »

Český trh je náročný, ale dál budeme ukazovat cestu nespokojeným klientům kamenných bank, říká ředitel ZUNO Peter Lakata

22. 01. 2014  00:48  |   V rámci našeho nepravidelného, ale o to zajímavějšího seriálu rozhovorů s generálními řediteli bank působích na tuzemském trhu přinášíme další úlovek. ZUNO BANK v České republice pomohla rozvířit tehdy stojaté nekonkurenční vody kamenných bank a dopomohla k rychlému nástupu on-line bankovnictví stlačujícímu ceny služeb a poplatky o hodně dolů. Co nového ZUNO BANK chystá? A co je pravdy na zprávách predikujících prodej banky? Na to vše a ještě mnohem více odpovídal ředitel ZUNO BANK Peter Lakata. více »

Jan Matoušek: Na půdě ČBA diskutujeme o technickém řešení a standardizaci procesů, ne o poplatcích

20. 12. 2013  15:17  |   Na našem webu jsme se v minulých týdnech opakovaně  věnovali tématu "dotazu úřední osoby" na informace o klientovi dané  banky. Jelikož se zpracování této problematiky v různých bankách liší,  udělali jsme anketu mezi bankami a sondovali, zda by se na odborné platformě České bankovní asociace nemohly vytvořit kroky vedoucí ke  zjednodušení problematiky, třeba jako tomu bylo u Kodexu mobility. Proto jsme se na tuto problematiku zeptali i samotného Jana Matouška, náměstka výkonného ředitele České bankovní asociace. více »

Vše o kauze WPB Capital - Proč ČNB nekoná, proč nemůžeme navýšit základní kapitál...

13. 12. 2013  10:51  |   Druhá část titulku je věta, kterou použil obchodní ředitel Michal Čejka při vysvětlování situace kolem této finanční instituce. Jelikož se v médiích poslední dobou objevují spíše kusé informace, a řada našich čtenářů je zároveň klienty WPB Capital, rozhodli jsme se o tématu informovat a poslali jsme do WPB pár dotazů. Michal Čejka z WPB Capital odpověděl toto: "Děkuji za Vaše dotazy týkající se naší situace. Vzhledem k tomu, že situace je poměrně složitá a nelze vše jednoduše shrnout do 4 odpovědí, dovolil jsem si sepsat trochu podrobnější materiál, ve kterém, věřím, najdete i potřebné odpovědi." My souhlasíme, je to opravdu zamotané. Proto materiál, jehož autorem je právě Michaj Čejka, otiskujeme v plném znění. více »

Představujeme generálního ředitele LBBW Bank CZ - Gernot Daumann

09. 12. 2013  11:47  |   Generální ředitelé bank působících v České republice velmi často žijí ve stínu "každodenního bankovnictví" na pobočkách, ve stínu tiskových zpráv a dalších informačních kanálů bank, ačkoliv jejich směřování a obchodní strategie ze svých pozic sami plánují a exekutivně spravují. My jsme se proto rozhodli, že vám budeme v nepravidelném seriálu generální ředitele tuzemských bank představovat. Dnes nám dovolte představit pana Gernota Daumanna, generálního ředitele LBBW Bank CZ, a.s. více »

Česká spořitelna od ledna mění obchodní podmínky i sazebník. Víte jak?

22. 11. 2013  10:57  |   Jednička na českém bankovním trhu, Česká spořitelna, se (podobně jako další banky) rozhodla v důsledku účinnosti nového občanského zákoníku změnit Všeobecné obchodní podmínky. Od 1. ledna 2014 se změní nejen tento zásadní dokument, ale i sazebník poplatků. Víte, jak se tyto změny dotknou milionů klientů této banky? My ano! Klára Pačesová z Tiskoho útvaru ČS totiž zodpověděla naše dotazy k dané problematice... více »

Nejsme virtuální operátor, mVolání je dárek pro naše klienty, říká mluvčí mBank

20. 11. 2013  11:15  |   Ivana Vejvodová, nová mluvčí mBank, se v rozhovoru pro web www.bankovnipoplatky.com rozhovořila na téma mBank a služby na mobilním trhu. Zajímalo nás totiž, jak se na nabídku mobilních tarifů z místa, kam běžně chodíme pro účty nebo úvěry, máme dívat, a zda bude třeba diverzifikaci služeb rozvíjet... "Nejsme virtuální operátor, jsme banka, jde o dárek pro naše klienty," vysvětluje Ivana Vejvodová. více »

Lze vykrást účet online? Bohužel ano, pomocí škodlivých kódů

25. 10. 2013  12:34  |   Kolegové z redakce Poplatkožrout.cz se zeptali  provozovatele webu cleverandsmart Miroslava Čermáka, co si myslí o aktuální situaci na poli škodlivých kódů útočících na klienty bank přes jejich internetbanking. Jak k vyloupení peněz z vašeho účtu může dojít a jak to funguje u různých variant zabezpečení? více »

Oddlužovačky již tolik netáhnou, finanční pijavice teď přemlouvají dlužníky k osobním bankrotům

08. 10. 2013  14:29  |   O pofiderních společnostech, které se jako pijavice přisávají na lidi v dlužnické nouzi a snaží z nich vytáhnout pro svůj prospěch další peníze, tzv. oddlužovacích společnostech, začal náš portál psát jako první. Tyto společnosti však na trhu stále operují a poškozují další a další dlužníky, byť je jejich činnost značně utlumena mediálním zájmem a rostoucí informovaností klientů. více »

Tzv. Oddlužovací společnosti zlobí méně, přesto dál zhoršují situaci dlužníkům všeho druhu

04. 10. 2013  04:52  |   O pofiderních společnostech, které se jako pijavice přisávají na lidi v dlužnické nouzi a snaží z nich vytáhnout pro svůj prospěch další peníze, tzv. oddlužovacích společnostech, začal náš portál psát jako první. Tyto společnosti však na trhu stále operují a poškozují další a další dlužníky, byť je jejich činnost značně utlumena mediálním zájmem a rostoucí informovaností klientů. více »

Nejvstřícnější bankou za 2.Q byla Air Bank. Záleží na nám na názorech klientů, říká ředitel marketingu

17. 09. 2013  00:59  |   Nejvstřícnější bankou za II. čtvrtletí roku 2013 se stala Air Bank. Tato banka prý neusíná na vavřínech a připravuje pro své klienty další novinky a vylepšení svých současných služeb. Na otázky redakce serveru www.vstricnabanka.cz odpovídal Jakub Petřina, marketingový ředitel Air Bank. více »

I při refinancování úvěru se klienti setkávají s obstrukcemi původní banky, říká Jakub Pavel z Equa

27. 08. 2013  15:50  |   Refinancování úvěrů na trhu "prostě jede", jak ukazuje vývoj za 1. pololetí 2013. Mezi banky, které tento prudukt začaly úspěšně nabízet, patří i Equa Bank. Jak vyplývá z informací zveřejněných samotnou bankou, klienti Equa ušetřili za 8 měsíců na refinancovaných úvěrech přes 90 milionů Kč. V čem tkví kouzlo refinancování a na co si musí dát člověk uvažující o refinancování úvěru pozor? O tom jsme si povídali s Jakubem Pavlem, ředitelem retailového bankovnictví Equa Bank. více »

Náš claim plně vyjadřuje náš pohled na bankovnictví, říká Lukáš Tomis ze ZUNO

23. 08. 2013  13:49  |   V souboji claimů čtenáři vybírají nejpoutavější reklamní slogan tuzemských bank. Pokusy o podvodné ovlivnění hlasů byly odhaleny a odmazány, soutěž končí na konci sprpna, není proto důvod vám nepředstavit další reklamní slogan. Dnes se podíváme do ZUNO, odpovídá Lukáš Tomis. více »

Zamítnutí žaloby nás nepřekvapilo, soud uznal naše argumenty, říká Martin Křivda z Komerční banky

20. 08. 2013  03:14  |   V polovině července pročísl stojaté vody letních zpráv z finančního sektoru rozsudek Městského soudu v Praze 1, který zamítl žádost klienta o vrácení poplatků za vedení úvěrového účtu ve sporu s Komerční bankou. Bance jsme k tomuto tématu poslali pár otázek, na které odpovídá pan Martin Křivda z právního odboru KB... více »

Naše reklama je výsledkem srážky několika hlav, ta moje bolí ještě teď, říká Jakub Petřina z Air Bank

15. 08. 2013  00:07  |   V našem oblíbeném - alespoň dle čtenosti tak soudíme - seriálu o zákulisí reklamních kampaní tuzemských bank se dnes podíváme do Air Bank. Jejich dialog "tradiční banky" a sympatického bankéře z Air Bank si získal velkou oblibu, která dosahuje virálních rozměrů.  Jak reklama vnikla a můžeme se těšít na další epizody? O tom s námi promluvil Jakub Petřina, ředitel marketingu ve společnosti Air Bank, a.s. více »

Marketing finančních institucí preferuje papírové a dluhové instrumenty, říká obchodník se zlatem Martin Kahoun

14. 08. 2013  12:00  |   V redakci máme pocit, že obchodování se zlatem se stalo fenoménem. Fernoménem, o kterém se v poslední době dost mluví, řada lidí o něm uvažuje, ale málokdo se nakonec k nákupu toho svého zlatého slitku odhodlá. Je tomu opravdu tak? A jaké jsou trendy a očekávání na trhu s komoditami? Na to jsme se zeptali Martina Kahouna z projektu ZLATÉ INVESTOVÁNÍ. více »

Po reklamě jsem začal vnímat rozdílný vztah bank ke klientovi, říká herec z retro reklamy ZUNO

13. 08. 2013  02:15  |   V našem seriálu o bankách a reklamách se dnes znovu podíváme do světa marketingu, a to opět tím netradičním pohledem - očima herce. V nové retro kampani ZUNo banky se v hlavní roli objevil herec Jan Melíšek (na fotce se štábem sedí  dole uprostřed v teplákové soupravě). Přinášíme s ním rozhovor na téma: reklama banky očima herce, který v ní hraje...  více »

Exkluzivně: Komerční banka neumí přiznat chybu, ztratila mou důvěru, říká Jiří Dlabaja

23. 07. 2013  21:47  |   Jiří Dlabaja, klient Komerční banky, který náhodou objevil monstrózní chybu v zabezpečení dat skupiny KB, se v exkluzivním rozhovoru pro portál bankovnipopaltky.com vyjadřuje ke vzniku kauzy v české bankovní trojce i tomu, jaký postoj Komerční banka zaujala. "Komerční banka ztratila mou důvěru," říká Dlabaja. více »

OVB Vstřícná banka: K hendicapovaným klientům je nejvstřícnější Česká spořitelna

14. 06. 2013  02:21  |   V prvním čtvrtletí se Vaše banka Česká spořitelna stala nejvstřícnější bankou vůči osobám se zdravotním postižením, kteří Českou spořitelnu také nejlépe hodnotí.  Česká spořitelna tak získala od osob se zdravotním postižením hodnocení 85 procent. Zeptali jsme se zástupce České spořitelny, jak hodnotí tento výsledek a co pro OZP do budoucna připravují. Na otázky odpovídala Klára Pačesová z Tiskového centra ČS. více »

Produktové balíčky a kombinace produktů jsou obtížně srozumitelné, říká Helena Kolmanová z ČNB

03. 06. 2013  14:00  |   JUDr. Helena Kolmanová, ředitelka nově vzniklého útvaru na ochranu spotřebitele v České národní bance, je toho názoru, že v přehlednosti sazebníků mají banky značné rezervy. Jako velký problém také vnímá prodej produktů na pobočce, v nichž je klient zavalen smlouvami a obchodními podmínkami, které je nemožné během pár minut vstřebat. Co ČNB v této problematice chystá? více »

Přicházíme jako první s férovým půjčováním malých částek, říká David Bystrzycki z Home Credit

31. 05. 2013  03:08  |   Společnost Home Credit oznámila revoluci na trhu půjček a následně představila svůj projekt Click Credit - půjčování malých částek, které, narozdíl od některých na trhu působících institucí a jejich projektů, nemá charakter lichvy ani formu dluhové pasti. "Jde nám o transparentní. férový, levný a zároveň byznysově udržitelný produkt," říká generální ředitel Home Credit v našem exkluzivním rozhovoru. Přečtěte si více! více »

Sekce obsahuje celkem 198 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti