Dotazník - Kliente, oznámkuj svoji banku

Pardubický kraj – čekací doba na pobočkách na výbornou pro méně klientů než ve zbytku republiky

25. 06. 2014  01:22  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání… Dnes pokračování analýzy v Pardubickém kraji. více »

Jihomoravský kraj a čekací doba na pobočkách bank – nespokojených více než ve zbytku republiky

18. 06. 2014  00:57  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ se v těchto týdnech věnujeme analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízenými službami v době čekání…  Poslední analyzovaný kraj je Jihomoravský. více »

Ústecký kraj – čekací doba na pobočkách mírně horší než ve zbytku ČR

11. 06. 2014  00:54  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Dnes pokračování analýzy v Ústeckém kraji. více »

Moravskoslezský kraj – čekací doba na pobočkách v porovnání s ČR pokulhává

04. 06. 2014  00:48  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Jak si vedou pobočky na Moravskoslezském kraji. více »

Prezidentova Vysočina: Čekací doba na pobočkách bank na výbornou pro 26,2 % klientů

28. 05. 2014  00:03  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ se v těchto týdnech věnujeme analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízenými službami v době čekání… Jak je na tom „prezidentova“ Vysočina? Podívejte se… více »

Zlínský kraj a čekací doba na pobočkách – méně spokojených, více nespokojených

21. 05. 2014  01:44  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ se v těchto týdnech věnujeme analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízenými službami v době čekání…  Dnes pokračování analýzy ve Zlínském kraji. více »

Olomoucký kraj a čekací doba na pobočkách - v hodnocení je jedniček méně, více dvojek a trojek

14. 05. 2014  01:10  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Dnes se přesouváme do Olomouckého kraje. více »

Liberecký kraj – na pobočkách bank se příliš nečeká

30. 04. 2014  13:14  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Dnes pokračování analýzy v Libereckém kraji. více »

Královéhradecký kraj – na pobočkách se zbytečně nečeká, říkají klienti

23. 04. 2014  14:16  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Jak je na tom Královéhradecký kraj a pobočky v něm? více »

Karlovarský kraj – čekací doba na výbornou pro menší podíl klientů než v ČR

09. 04. 2014  11:41  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Jak je na tom Karlovarský kraj? více »

Plzeňský kraj – čekací doba na pobočkách lepší než v celé ČR

02. 04. 2014  15:12  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Dnes pokračování analýzy v Plzeňském kraji. více »

Jihočeský kraj – Čekací doba na pobočkách klienty v regionu netrápí, naopak

26. 03. 2014  16:07  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Po Praze a Středočeském kraji se posouváme na jih, do Jihočeského kraje. více »

Středočeský kraj – S čekací dobou na pobočkách výrazně menší spokojenost než ve zbytku ČR

19. 03. 2014  14:24  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Po Praze se přesouváme do blízkého Středočeského kraje. více »

Hl. m. Praha – Čekací doba na pobočkách hodnocena hůře než ve zbytku republiky

12. 03. 2014  00:07  |   V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Začínáme v hlavním městě Praha. více »

Kliente, oznámkuj svoji banku - atmosféra na pobočkách v jednotlivých regionech

05. 03. 2014  15:55  |   V minulých týdnech jsme na webu www.bankovnipoplatky.com srovnávaly jednotlivé regiony dle výsledků hodnocení "Kliente, oznámkuj svoji banku". Konrétně nás zajímala oblast "atmosféra na pobočce". Přinášíme vám velké shrnutí z jednotlivých regionů. více »

Královehradecký kraj: Atmosféra na pobočce na výbornou pro 30 % klientů

26. 02. 2014  16:40  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Jak je na tom Královehradecký kraj? více »

Liberecký kraj: S atmosférou na pobočce jsou klienti výrazně spokojenější než ve zbytku České republiky

19. 02. 2014  15:04  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Jako předposlední analyzujeme situaci v Libereckém kraji. více »

Jihomoravský kraj – atmosféra na pobočce na výbornou pro 28,3 % klientů

12. 02. 2014  01:21  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Jak jsou na tom pobočky v Jihomoravském kraji? více »

Pardubický kraj: Atmosféra na pobočkách na výbornou pro méně klientů než za ČR

05. 02. 2014  15:33  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Podívejme se dnes do Pardubického kraje. více »

Atmosféra na pobočjách ve Zlínském kraji - nejvíce klientů dalo bankám dvojku

29. 01. 2014  17:49  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Podívejme se dnes do Zlínského kraje. více »

Olomoucký kraj: Spokojenost klientů s pobočkami podobná jako ve zbytku republiky

23. 01. 2014  00:07  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Podívejme se dnes do Olomouckého kraje. více »

Moravskoslezský kraj: Atmosféra na pobočce na výbornou pro 30 % klientů

15. 01. 2014  12:12  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Jak je na tom Moravskoslezský kraj? více »

Spokojenost klientů s pobočkami v Ústeckém kraji

08. 01. 2014  18:57  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Jak je na tom Ústecký kraj? více »

Prezidentova Vysočina – atmosféra na pobočkách výrazně lepší než ve zbytku republiky

18. 12. 2013  11:41  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Dnes v kraji Vysočina. více »

Západní Čechy – třetina klientů s atmosférou na pobočkách bank maximálně spokojena

21. 11. 2013  10:37  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Dnes analyzujeme Plzeňský kraj. více »

Karlovarský kraj – Návštěva bankovní pobočky nepříjemným zážitkem pro 5 procent klientů

06. 11. 2013  14:39  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Dnes zavítáme na pobočky v Karlovarském kraji. více »

Bankovní pobočky v Jihočeském kraji se klientům líbí více než ve zbytku ČR

23. 10. 2013  14:32  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Po Praze a středních Čechách se podívejme na zoubek jihočeským pobočkám. více »

Kliente, oznámkuj svoji banku - střední Čechy a subjektivní pocit klientů z návštěvy pobočky

16. 10. 2013  16:50  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Po Praze se přesunujeme do středních Čech. více »

Jak klienti hodnotí vzhled a atmosféru bankovních poboček v hl. m. Praze?

09. 10. 2013  11:22  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytuje další data pro zajímavou analýzu. Po dostupnosti bank a otevírací doby poboček si v dalším seriálu článků vezmeme na paškál subjektivní pocit z návštěvy pobočky. Začínáme v hl. m. Praze. více »

Otevírací doba poboček v ČR – přehled dle krajů

02. 10. 2013  00:16  |   V minulém týdnu jsme uzavřeli další z našich seriálů pohledů na tuzemský bankovní sektor z datového souboru „KLIENTE, OZNÁMKUJ SVOJI BANKU“, konkrétně na spokojenost klientů s otevírací dobou obchodních míst (poboček). Přinášíme vám celorepublikový přehled (všechny kraje). více »

Otevírací doba poboček v Pardubickém kraji – méně spokojených, více průměru

25. 09. 2013  16:29  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti Pardubického  kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Olomoucký kraj: Otevírací doba bank na výbornou pro 25,7 % klientů

19. 09. 2013  05:14  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti Olomouckého  kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Prezidentova Vysočina: Otevírací doba bank tamní klienty nepálí

11. 09. 2013  00:17  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti kraje Vysočina   spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Ústecký kraj – otevírací doba bank na výbornou pro 26,7 procenta klientů

04. 09. 2013  00:06  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti Ústeckého  kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Otevírací doba poboček v jižních Čechách - nespokojena necelá pětina klientů

21. 08. 2013  00:32  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo téměř třicet tisíc klientů, již poskytlo mnoho zajímavých analytických pohledů. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti z Jihočeského kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Karlovarský kraj: Otevírací doba poboček na velmi dobré úrovni

07. 08. 2013  11:09  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti Karlovarského  kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Jihomoravský kraj: 8,4 % klientů nespokojeno s otevírací dobou bank

31. 07. 2013  11:58  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo cca třicet tisíc klientů, poskytlo tuny zajímavých dat. Jeden pohled z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti z Jihomoravského kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Jižní Morava: Otevírací doba bank v lokalitě na výbornou pro čtvrtinu klientů

17. 07. 2013  17:26  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti Jihomoravského  kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Liberecký kraj: Otevírací doba poboček nedostatečná pro necelých 7 procent klientů

03. 07. 2013  01:01  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se dobrovolně zapojilo cca třicet tisíc klientů, poskytlo tuny zajímavých dat. Jeden pohled z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti ze Libereckého kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Otevírací doba poboček v Moravskoslezském kraji – klienti jsou spokojeni

26. 06. 2013  00:28  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti z Moravskoslezského kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Plzeňský kraj: Otevírací doba bank je OK, říkají klienti

29. 05. 2013  09:17  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti Plzeňského kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Otevírací doba poboček ve Zlínském kraji – podíl spokojených klientů výrazně menší než v ČR

22. 05. 2013  16:50  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti Zlínského kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Královéhradecký kraj - otevírací doba bank je ok, říkají klienti

15. 05. 2013  15:59  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. I dnes se podíváme na spokojenost klientů s otevírací dobu poboček, a sice v  Královéhradeckém kraji. více »

Průzkum: Na prezidentově Vysočině jsou klienti s otevírací dobou bank spokojeni

03. 04. 2013  15:47  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých pohledů na spokojenost klientů s bankovními službami. Jednu takovou analýzu vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti z kraje Vysočina spokojeni s otevírací dobou bankovních poboček? více »

Plzeňský kraji – lidé jsou s dostupností bank spokojeni

27. 03. 2013  15:39  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní, kdy se podíváme do regionu v západních Čechách – jak jsou klienti z Plzeňského kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Otevírací doba bank ve Zlínském kraji: Na výbornou pro 19 % klientů

21. 03. 2013  00:02  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo cca třicet tisíc klientů, poskytlo tuny zajímavých dat. Jeden pohled z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti ze Zlínského kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Na otevírací dobu v Praze si stěžuje pětina klientů

30. 01. 2013  17:13  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti z hl. m. Prahy spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Kliente, oznámkuj svoji banku – otevírací doba ve středních Čechách těší pětinu klientů

23. 01. 2013  15:17  |   Unikátní šetření serveru www.bankovnipoplatky.com s názvem  „Kliente, oznámkuj svoji banku“, do kterého se zapojilo témě třicet tisíc klientů, poskytlo mnoho zajímavých analýz. Jednu z nich vám představujeme právě nyní – jak jsou klienti ze Středočeského kraje spokojeni s otevírací dobou poboček? více »

Dostupnost bank na Pardubicku: 52 procent klientů dává bankám výbornou…

12. 12. 2012  10:07  |   Výsledky průzkumu „Kliente, oznámkuj svoji banku“, tedy průzkumu, do něhož se zapojilo téměř 30 tisíc bankovních klientů, podávají zajímavý pohled na kvalitu bankovních služeb v 9 kategoriích, a to dle bank, regionů, měst i poboček. Dnes pokračujeme v našem seriálu analýzy kategorie „dostupnost bankovních poboček, přístup, bezbariérovost“, a sice v Pardubickém kraji. více »

Kliente, oznámkuj svoji banku - dostupnost bank ve Zlínském kraji

14. 11. 2012  19:07  |   Výsledky průzkumu „Kliente, oznámkuj svoji banku“, tedy průzkumu, do něhož se zapojilo téměř 30 tisíc bankovních klientů, podávají zajímavý pohled na kvalitu bankovních služeb v 9 kategoriích, a to dle bank, regionů, měst i poboček. Dnes pokračujeme v našem seriálu analýzy kategorie „dostupnost bankovních poboček, přístup, bezbariérovost“, a sice ve Zlínském kraji. více »

Sekce obsahuje celkem 72 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti