Poslední den 1. kola ankety o nejabsurdnější poplatek 2011 - vyberte s námi finálovou pětku!


31. 01. 2012  01:12     ar     komentáře (2)

Tradiční anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek pomalu ale jistě míří do finále, přesněji do únorového finálového kola. Do konce ledna máte vy, nespokojení bankovní klienti, ovlivnit podobu pěti nejabsurdnějších poplatků, které se v únorovém finále definitivně poperou o titul „NEJABSURDNĚJŠÍ BANKOVNÍ POPLATEK ROKU 2011“.

A že je zas z čeho vybírat! Jako každým rokem, i letos nespokojení bankovní klienti z řad čtenářů webu www.bankovnipoplatky.com při nominačním kole ukázali, že mají o sazebnících českých bank přehled a že v nich, bohužel, i nadále zůstávají cenové perly z říše Absurdistán. Poplatek za vedení účtu zemřelého klienta (po dobu dědického řízení)? Poplatek za vedení platební karty? Poplatek za předčasně splacený úvěr? Poplatek za vedení účtu k hypotečnímu úvěru? Poplatek za účetní položku? A je toho, bohužel, mnohem více. Na řadu skvělých nápadů z nominačního kola se jen těsně nedostalo… Do 1. kola postoupilo 15 poplatků, které představují kombinaci finálových (nevítězných) poplatků z minulého ročníku a projev vůle čtenářů z letošního nominačního kola. Z této patnáctky pak 31. ledna ve 23:59:59 pět „nejoblíbenějších“ proklouzne do finálového kola.

.

OVLIVNIT PODOBU FINÁLOVÉHO KOLA MŮŽETE VELMI JEDNODUŠE ZDE!

.

A jak zatím vypadá průběžné hlasování (k 24. 1. 2012)? Přes 14 tisíc hlasů určilo, že v popředí je prozatím „poplatek za předčasně splacený úvěr“ (25,72 % hlasů), který si drží vcelku vysoký náskok před „poplatkem za zjištění zůstatku přes bankomat“ (16,98 %) a „poplatkem za výpis z účtu zaslaný elektronickou cestou“ (8,79 %). Do finále by se v tuto chvíli dostaly i poplatky „za vedení účtu zemřelého klienta po dobu dědického řízení“ (6,39 % hlasů) a „za vložení dalších údajů do příkazu k úhradě, např. variabilního či specifického symbolu“ (6,19 %). Rozdíly v počtu hlasů mezi dalšími nominovanými poplatky však nejsou velké a pořadí se mlže změnit! Proto využijte možnosti na tuto unikátní zpětnou vazbu vůči bankám a dejte jim vědět, co vám v sazebnících vadí. Tak jako každým rokem pak banky za všechny hlasující budeme s výsledkem konfrontovat. A možná že tak jako v uplynulých ročnících některá z bank nejabsurdnější poplatek ze svého sazebníku odstraní!

.

HLASUJTE V ANKETĚ A VYBERTE SVÉHO POPLATKOVÉHO FAVORITA!Poslední den 1. kola ankety o nejabsurdnější poplatek 2011 - vyberte s námi finálovou pětku!

Výsměch
Zdravím a pouze faktiská připomínka: na západ od nás se platí poplatky za to,že spravují moje peníze...
poplatek za vložení hotovosti cizí osobou na váš účet
nehorázná výše poplatku i jeho existence, ...
Diskutovat (2)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24904236512

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,9680
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,3520
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7710
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5140
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,1100
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2950
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0165
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více