POHODA SE ZUNO - TŘEBA U DOBRÉ KNIHY?


15. 03. 2012  21:59     tz     komentáře (0)

Online banka ZUNO přichází v březnu s kampaní na podporu nákupu knih.

ZUNO dobře ví, že březen je už více než 50 let znám jako měsíc knihy. Proto se online banka rozhodla podpořit nákup knih a spojit tak pro klienty příjemné s užitečným. První tisícovce klientů, kteří si v ZUNO od dnešního dne do 15. dubna 2012 otevřou ÚČET na www.zuno.cz/arara, požádají o kartu a poprvé s ní zaplatí do 15. května 2012, daruje banka kupón v hodnotě 300 korun. Kupón s unikátním kódem bude novému klientovi zaslán na jeho kontaktní email, a to do 30 dní od první platby kartou. Kupon je možné uplatnit až do 31. prosince na nákup na internetovém portále www.arara.cz.

 .

„Naše klienty průběžně odměňujeme kvalitními produkty. Tento měsíc jsme se rozhodli spojit s knihkupectvím Arara.cz a přidat ještě něco navíc,“ říká Tomáš Kuna, ředitel české a slovenské ZUNO. „V dnešní době lidé stále méně sahají po knize. Přestože jsme online banka a zaměřujeme se na internet, knihy jsou pro nás stále hodnotným zdrojem nových poznatků a inspirací.“

 ZUNO nabízí běžný účet s názvem ÚČET za  0 korun pro všechny klienty. Otevřít lze snadno na internetu – stačí pár kliknutí. Spolu s ním může klient za 0 korun zároveň využít embosovanou debetní Visa kartu, 10 spořicích účtů, spořicí účet PLUS a rovněž 50 termínovaných vkladů. Klienti si na svém účtu spravují všechno sami ve svém online bankingu a čas, který ušetří, mohou věnovat důležitějším věcem. Například relaxu při dobré knize, napínavém filmu, hudbě dle svého gusta nebo zábavné hře.


POHODA SE ZUNO - TŘEBA U DOBRÉ KNIHY?

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28180095763

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více