Plzeňský kraj – čekací doba na pobočkách lepší než v celé ČR


02. 04. 2014  15:12     BP.com     komentáře (0)

V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Dnes pokračování analýzy v Plzeňském kraji.

Plzeňský kraj – čekací doba na pobočkách lepší než v celé ČR
Čekání je únavné. Vždy a všude. Stání ve frontě na bankovní pobočce není výjimkou, právě naopak. Vzhledem k otevírací době většiny bank, která se překrývá se standardní pracovní dobou, mají téměř všichni bankovní klienti při návštěvě pobočky jedno společné – chvátají. Proto jsme se v další otázce projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ zaměřili právě na problematiku „doba čekání na pobočce a služba v době čekání“, kterou mohli klienti známkovat jako ve škole – od jedničky do pětky.

Čím kratší doba na pobočce, tím lepší známka. Čím lepší servis během čekání (lavičky či židle, tiskoviny ke čtení, voda či káva, zábava pro děti…), tím lepší známka.

.

PORADNA – ZEPTEJTE SE BANKOVNÍ EXPERTKY NA COKOLIV

.

Plzeňský kraj na tom ve srovnání se zbytkem republiky není špatně. Známku výborně udělilo obchodném místem celkem 26 procent respondentů, o necelé tři procentní body více než ve zbytku republiky. Mírně lepší hodnocení podporuje relativně vyšší podíl známek chvalitebně. Tento trend podporuje i výsledky na druhé straně hodnotícího spektra, protože méně lichotivých známek dobře, dostatečně i nedostatečně bylo v Plzeňském kraji uděleno relativně méně než ve zbytku země, ačkoliv u „čtyřek“ to bylo opravdu velmi těsné…

TABULKA: Čas strávený na pobočce – Plzeňský kraj

Hodnocení

Plzeňský kraj

ČR jako CELEK

Počet

Podíl na celku

Známka 1 - Výborně

341

26,0%

23,2%

Známka 2 - Chvalitebně

427

32,5%

31,8%

Známka 3 - Dobře

263

20,0%

21,4%

Známka 4 - Dostatečně

164

12,5%

12,7%

Známka 5 - Nedostatečně

108

8,2%

9,9%

Nevyplněno

10

0,8%

1,1%

Celkem

1313

100%

100,0%

Zdroj: www.bankovnipoplatky.comPlzeňský kraj – čekací doba na pobočkách lepší než v celé ČR

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20256769351

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více