Pardubický kraj – čekací doba na pobočkách na výbornou pro méně klientů než ve zbytku republiky


25. 06. 2014  01:22     BP.com     komentáře (0)

V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání… Dnes pokračování analýzy v Pardubickém kraji.

Pardubický kraj – čekací doba na pobočkách na výbornou pro méně klientů než ve zbytku republiky
Čekání je únavné. Vždy a všude. Stání ve frontě na bankovní pobočce není výjimkou, právě naopak. Vzhledem k otevírací době většiny bank, která se překrývá se standardní pracovní dobou, mají téměř všichni bankovní klienti při návštěvě pobočky jedno společné – chvátají. Proto jsme se v další otázce projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ zaměřili právě na problematiku „doba čekání na pobočce a služba v době čekání“, kterou mohli klienti známkovat jako ve škole – od jedničky do pětky.

Čím kratší doba na pobočce, tím lepší známka. Čím lepší servis během čekání (lavičky či židle, tiskoviny ke čtení, voda či káva, zábava pro děti…), tím lepší známka.

.

PORADNA – ZEPTEJTE SE BANKOVNÍ EXPERTKY NA COKOLIV

.

Je zajímavé, že Pardubický kraj relativně méně zámek výborně než zbytek republiky. A to výrazně méně, o pět procentních bodů!  Na druhé straně spektra je pak o jeden procentní bod více známek nedostatečně. Chybějící „jedničky“ se rozprostřely mezi známky velmi dobře (o 2,1 procentního bodu více) a dobře (o 2,5 procentního bodu více) než ve zbytku republiky.

Celkem odpovědělo 1075 klientů z regionu.   

TABULKA: Čas strávený na pobočce – Pardubický kraj

Hodnocení

Pardubický kraj

ČR jako CELEK

Počet

Podíl na celku

Známka 1 - Výborně

196

18,2%

23,2%

Známka 2 - Chvalitebně

364

33,9%

31,8%

Známka 3 - Dobře

257

23,9%

21,4%

Známka 4 - Dostatečně

134

12,5%

12,7%

Známka 5 - Nedostatečně

117

10,9%

9,9%

Nevyplněno

7

0,7%

1,1%

Celkem

1075

100%

100,0%

Zdroj: www.bankovnipoplatky.comPardubický kraj – čekací doba na pobočkách na výbornou pro méně klientů než ve zbytku republiky

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

24101190934

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

52


ČÍSLO TÝDNE 52 %. O tolik v průměru klesl za první pololetí zisk tuzemským bankám. Jedná se tak o největší pokles zisku bank v historii České republiky. Banky přišly o desítky miliard korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více