Online banka ZUNO přichází s další netradiční kampaní


26. 04. 2012  16:26     TZ     komentáře (0)

Po úspěšné kampani na podporu knih přichází ZUNO s novou nabídkou. Milovníkům moderní hudby a rapu dává možnost k ÚČTU zdarma získat DVD Majka Spirita, současné hip-hopové hvězdy. DVD Majk Spirit – Nový člověk LIVE je určeno pro prvních 1000 klientů, kteří si v ZUNO od 24. dubna do 31. května otevřou ÚČET na www.zuno.eu/majkspirit. Posléze požádají o platební kartu, kterou do 31. května alespoň jednou použijí.

Majk Spirit působí na slovenské hudební scéně již od roku 2000. První sólové album Nový Člověk však vydal na podzim loňského roku. Album si získalo oblibu u širokého publika jak v Česku, tak i na Slovensku.

 

„Přestože naší filozofií je Less bank, more life, je nám jasné, že lidé vnímají banky jako příliš strohé a nudné," říká Tomáš Kuna, ředitel české a slovenské ZUNO. "Chceme našim klientům ukázat, že to tak nemusí být, a to nejen prostřednictvím nabídky našich služeb. Právě proto jsme se rozhodli jim přinést tento pro banku neobvyklý dárek."

  ZUNO nabízí běžný účet s názvem ÚČET za

0 Kč pro všechny klienty. Otevřít lze snadno na internetu – stačí pár kliknutí. Spolu s ním může klient za 0 Kč zároveň využít embosovanou debetní kartu, 10 spořicích účtů, spořicí účet PLUS a rovněž 50 termínovaných vkladů. Klienti si na svém účtu spravují všechno sami ve svém online bankingu. Čas, který ušetří, mohou věnovat např. relaxu při dobré hudbě.

 


Online banka ZUNO přichází s další netradiční kampaní

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28172032997

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více