Nový úvěr FINGRAM. Půjčka pro odpovědné a vzdělané klienty. Která banka se jí ujme?


28. 06. 2019  00:43     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Z velké soutěže studentů středních a vysokých škol Ideální banka 21. století vzešel velmi zajímavý nápad produktu, který by měla "ideální banka" v budoucnu nabízet. Která banka se tohoto nápadu ujme a zazáří s ním v konkurenci ostatních? Nápad přináší pro klienty při schvalování půjčky napětí i zábavu.

Nový úvěr FINGRAM. Půjčka pro odpovědné a vzdělané klienty. Která banka se jí ujme?
Napadlo někdy nějakou banku skloubit nepříjemnou povinnost a pocity klientů při schvalování úvěru, přiznávání osobních, často citlivých informací se zábavou a pozitivním napětím? Zatím to žádnou banku nenapadlo. Naopak tato věc napadla studentku vysoké školy v naší soutěži Ideální banka 21. století. Vítězná studentka navrhla pro ideální banku budoucnosti přelomový produkt, který odmění klienty či žadatele o úvěr, kteří ve znalostním a částečně psychologickém testu prokáží svou odpovědnost ke splácení a řešení případných problémových situací, ale prokáží i svou finanční gramotnost a znalost daného produktu o nějž žádají. 

Představte si, že jdete do banky žádat o úvěr FINGRAM. Kromě klasických a poměrně nepříjemných postupů v souvislosti s vyplněním formuláře a žádosti o úvěr, přiznání příjmů, doložení dokumentů, si v mezidobí vyplníte na tabletu test s padesáti otázkami. V databázi bude mít banka těchto otázek až pětset a ty se budou v každém testu volně měnit. Otázky se týkají vašich znalostí finančních produktů, zejména toho, který si máte zájem zřídit, otázky týkající se vaší odpovědnosti a reakce na stresové a problémové situace při splácení úvěru, typicky se jedná o ztrátu zaměstnání, pokles příjmů apod.

Po vyplnění testu vás pak program vyhodnotí a určí podle deseti stupňů míru vaší odpovědnosti a finanční gramotnosti. Současně jako bonus také vyhodnotí v jaké části populace z hlediska svých znalostí se nacházíte, tedy například mezi pěti procenty s nejvyšším hodnocením. Na základě výsledků testu, pak banka přidělí konkrétní úrokovou sazbu, která bude velmi závislá na tom, jak je klient odpovědný a vzdělaný. Logicky lidé s vyšším hodnocením získají nižší úrokovou sazbu a lidé s nejhorším hodnocením nezískají úvěr vůbec. Díky dobrému umístění v testu si tak můžete snížit úrokovou sazbu ze základních 9 procent až na 4 procenta. Ti s horším výsledkem získají úrokovou sazbu až 14 procent. 

Půjčka FINGRAM je první půjčka, která vás při schvalování bude bavit a která vás odmění za vaše znalosti a odpovědnost.

A to není vše. Banka může informace o klientech a jejich finanční gramotnosti zjištěné testem vést vlastní evidenci a průzkumy a takovým klientům nabízet produkty přímo na míru. Odpovědný klient pak bude v rámci banky bonusován dalšími výhodami, například zcela bezplatným účtem, novými produkty zdarma, bude moci testovat nové služby banky apod. Banka nabízející výše uvedený inteligentní úvěr FINGRAM bude první bankou, která pečuje o své vzdělané a odpovědné klienty, kteří se této bance skutečně vyplatí. Je známo, že odpovědní a vzdělaní klienti jsou lidé s vyššími příjmy a nároky na náročnější a sofistikovanější produkty.

BANCE, KTERÁ PROJEVÍ O TENTO NÁPAD ZÁJEM RÁDI POSKYTNEME DALŠÍ, PODROBNĚJŠÍ INFORMACE, NÁVRHY TESTOVACÍCH OTÁZEK A DALŠÍ PODPORU A POMOC - m.zeman@bankovnipoplatky.comNový úvěr FINGRAM. Půjčka pro odpovědné a vzdělané klienty. Která banka se jí ujme?

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29438812336

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

200


ČÍSLO TÝDNE - 200 právě tolik miliard korun bude stát dle výsledků tendru výstavba jednoho bloku jaderné elektrárny v Dukovanech. Stavět se však mají hned dva bloky najednou.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3880
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4150
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,9050
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,1270
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,6155
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1083
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více