myFAMILY – ZUNO VYCHÁZÍ VSTŘÍC ČESKÝM RODINÁM


13. 08. 2012  16:48     tz     komentáře (0)

Po úspěšném projektu myFRIENDS představuje online banka ZUNO další akci s názvem myFAMILY. V ní odměňuje klienty 300 korunami za doporučení každého přítele a příbuzného, který si v ZUNO následně založí ÚČET na pobočce banky.

Projekt myFRIENDS, který je zaměřený na naše klienty a jejich známé, se setkal s velmi pozitivní odezvou. Poprvé jim banka peníze dávala místo toho, aby je brala. A na to nebyli moc zvyklí,“ říkáOndřej Chovanec, manažer prodeje ZUNO v Česku a na Slovensku. „Vycházeli jsme z výsledků našeho průzkumu, podle kterého by 9 z 10 klientů naší banky doporučilo ZUNO svým známým. Proč tedy kromě přátel neoslovit i rodinu?“

 

Podmínkou zapojení se do myFAMILY je pro doporučujícího i doporučovaného klienta otevření ÚČTU v ZUNO prostřednictvím jedné z poboček banky, takzvaných ZUNO ZÓN. Akce platí pro obě pražské pobočky na Václavském náměstí a Obchodním centru Chodov.

 

„Každý klient, který si ÚČET v ZUNO otevřel přes ZUNO ZÓNU, může doporučit své rodinné příslušníky nebo přátele,“ doplňuje Jiří Jež, manažer české pobočkové sítě ZUNO. „Částkou 300 korun jej banka odmění za maximálně 5 lidí, kteří se klienty ZUNO stanou stejným způsobem, a to osobní návštěvou pobočky.“  Dalších 300 korun potom mohou získat i tito noví klienti, a to za první platbu kartou, která je k běžnému ÚČTU v ZUNO samozřejmě bez poplatků.

 

Do akce myFAMILY se mohou klienti ZUNO zapojit do 31. října 2012.myFAMILY – ZUNO VYCHÁZÍ VSTŘÍC ČESKÝM RODINÁM

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28144583967

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více