MUNICIPÁLNÍ KLIENTI KOMERČNÍ BANKY ZÍSKALI NA DOTACÍCH DALŠÍ 3 MILIONY KORUN


13. 05. 2012  19:48     tz     komentáře (0)

Komerční banka vyplatila v uplynulých dnech ze zdrojů Evropské investiční banky svým klientům z řad municipalit další dotace, tentokrát ve výši 3 milionů Kč. Celkem tak na dotacích z těchto zdrojů - včetně ostatních municipálních úvěrových linek - vyplatila KB již 33 milionů Kč.

Dotace jsou spojeny s úvěry ze zdrojů Evropské banky pro obnovu a rozvoj (EBRD) a Evropské investiční banky (EIB). Předností těchto programů je skutečnost, že veškerou agendu spojenou se schválením, administrací projektu i výplatou dotace zařizuje Komerční banka.

 

Celkový objem dotací poskytnutých municipálním klientům KB v rámci těchto dotačních programů dosáhl – od doby zahájení vyplácení v roce 2008 – výše 33 milionů Kč.

 

„Komerční banka neustále hledá další možnosti podpory municipálních projektů. Snažíme se proto našim klientům co nejvíce pomoci a získávat pro ně i méně obvyklé formy dotací,“ uvedl k tomu Pavol Maličkay, vedoucí Specializovaného financování Komerční banky.

 

Municipality tak mohou při financování svých projektů využít v Komerční bance širokou podporu:

 
  • Individuální poradenství a podporu oddělení specializovaného financování

Obce a města všech velikostí získávají v Komerční bance individuální přístup. Bankovní poradci mají oporu ve specialistech financování veřejného sektoru. Expertní přístup tak může využít i ta nejmenší obec v Česku.

 
  • Komplexní služby pro klienty žádající o dotace z fondů EU

Regionální specialisté KB EU Point radí žadatelům s vyhledáním vhodného dotačního programu a s nastavením optimálního financování dotovaného projektu. Služby KB EU Point jsou klientům poskytovány zdarma.MUNICIPÁLNÍ KLIENTI KOMERČNÍ BANKY ZÍSKALI NA DOTACÍCH DALŠÍ 3 MILIONY KORUN

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32237576989

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více