KOMERČNÍ BANKA ZLEVŇUJE HYPOTÉKY:
NYNÍ NAVÍC ZPRACOVÁNÍ ÚVĚRU A OCENĚNÍ NEMOVITOSTI ZDARMA


04. 05. 2012  14:59     tz     komentáře (0)

Nová akční nabídka Komerční banky přináší od dnešního dne významné zvýhodnění hypotečních úvěrů s delší dobou fixace. U hypoték s fixací na 5 a více let byla úroková sazba snížena až o 0,6 procentního bodu. Díky tomuto snížení, odpuštění poplatku za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti, mohou klienti KB ušetřit v průběhu splácení až několik desítek tisíc korun.

„Úrokové sazby hypotečních úvěrů se aktuálně nacházejí blízko svých historických minim. Touto akční nabídkou vycházíme vstříc klientům, kteří poptávají zabezpečení takto nízké úrokové sazby na období až 15 let,“ uvedl Pavel Filipi, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky. Hypotéky na bydlení získají v Komerční bance bez poplatku za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti všichni klienti, kteří zvolí fixaci na 5 a více let, podají žádost o hypotéku do 31. 5. 2012 a podepíší smlouvu o hypotečním úvěru do 15. 7. 2012.

 .

Současně mohou klienti využít další výhody nejoblíbenějších hypoték v KB:

 
  • § u Flexibilní hypotéky mohou klienti odložit počátek splácení až o 12 měsíců, kdykoliv snížit výši měsíční splátky až o 50 %, přerušit splácení až na 3 měsíce nebo opakovaně složit mimořádnou splátku až 20 % úvěru;
  • § díky Hypotéce 2v1 mohou klienti KB financovat jedním úvěrem nejen veškeré investice kolem koupě, výstavby či rekonstrukce nemovitosti, ale také investice spojené s pořízením vybavení domácnosti či dalšími potřebnými výdaji.
 

„V Komerční bance získají klienti až 100 % potřebné částky. Samozřejmostí je také nadstandardní servis, který bankovní poradci klientům poskytují - na jednom místě nabídnou veškeré služby včetně ocenění nemovitosti či získání listu vlastnictví z katastru nemovitostí. To vše rychle, bez zbytečného papírování a nyní i bez poplatku za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti,“ doplnil Pavel Filipi.KOMERČNÍ BANKA ZLEVŇUJE HYPOTÉKY: NYNÍ NAVÍC ZPRACOVÁNÍ ÚVĚRU A OCENĚNÍ NEMOVITOSTI ZDARMA

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32240736287

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více