Komerční banka vydá limitovanou edici platebních karet k letním olympijským hrám v Londýně


20. 04. 2012  13:20     tz     komentáře (0)

Komerční banka připravila pro klienty limitovanou edici platebních karet Visa k letním olympijským hrám v Londýně. Cílem Komerční banky je prostřednictvím karty s olympijským motivem vyjádřit podporu českým sportovcům a umožnit jejím klientům vychutnat naplno sportovní zážitek, který se opakuje jen jednou za čtyři roky.

Exkluzivní kartu vydává Komerční banka díky dlouhodobé spolupráci s karetní asociací Visa, která je sponzorem letních olympijských her v Londýně. Karta navazuje na dlouhodobé společné úspěchy – mimo jiné na první čipovou kartu Komerční banky s logem Visa v České republice v roce 2003.

 

Limitovaná edice bude vydávána majitelům balíčku MůjÚčet a studentského konta G2.2 v období od dubna do srpna 2012. Embosovaná karta Visa nabízí držitelům cestovní pojištění s pojistným krytím až do výše 1 milionu korun, možnost změny PIN v kterémkoli bankomatu KB, služby Cash back i možnost platit na internetu.

 

„Letní olympijské hry budou díky svému místu konání pro Čechy na dosah. Vydáním karty chceme podpořit nadšení českých sportovců i jejich fanoušků tak, aby si letní olympijské hry užili naplno,“ uvádí Pavel Filipi, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

 

Držitelé platebních karet Visa se také mohou zúčastnit druhé části klientské soutěže o účast na závěrečném ceremoniálu olympijských her v Londýně. Stačí v době od 2. dubna do 27. května kartou Visa zaplatit a hrát tak každý týden o zájezd pro dvě osoby a další zajímavé ceny. Vítězem první části soutěže o účast na zahajovacím ceremoniálu olympijských her v Londýně se stal právě klient Komerční banky.Komerční banka vydá limitovanou edici platebních karet k letním olympijským hrám v Londýně

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32239032938

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více