Komentované zprávy bank:
Nová kampaň Fio banky - Dobré zvyky v hlavní roli


20. 11. 2019  00:34     Redakce     komentáře (0)

KOMENTOVANÉ TISKOVÉ ZPRÁVY Z BANK:

O čem nás naše banky informují? A jak moc jsou jejich tiskové zprávy zajímavé? Podíváme se na ně trochu veselýma a trochu kritickýma očima. ČTĚTE DÁLE!

Komentované zprávy bank: Nová kampaň Fio banky - Dobré zvyky v hlavní roli
Komentované zprávy nejsou přesnými či seriózními zprávami o krocích bank a jejich náplni. Jedná se o odlehčený komentář a ironizování tiskových zpráv z bank, které jsou často strohé, vážné a banky se v nich rády nekriticky chválí.

Reakce některých zástupců bank na naši novou rubriku svědčí o faktu, že výše uvedený smysl této rubriky zatím nepochopili. Připomínáme, že se nejedná o aktuální zpravodajství, ale o výběr zpráv z předchozího čtvrtletí, které jsou zajímavé ke komentování a zároveň mohou sloužit k hodnocení bank v našem projektu Vstřícná banka.

Tento týden jsme vybrali následující zprávy, které banky vydaly v předchozím čtvrtletí. Čtěte!


MONETA Money Bank získala nejvíce ocenění ve Zlaté koruně 2019

moneta-money-bank-logo MONETA Money Bank získala rekordní počet sedmi ocenění v renomované oborové soutěži Zlatá koruna 2019. Odborná porota ocenila banku především za její úspěchy v digitalizaci bankovních produktů a služeb. U veřejnosti bodovala opět Smart Banka – jedna z nejlepších mobilních bankovních aplikací na trhu.

I Moneta se může pochlubit tučným oceněním v soutěži Zlatá koruna 2019. Počet ocenění zařadil tuto banku mezi nejúspěšnější. Zabodovala hlavně mobilní aplikace Smart Banka. Jinak bance v počtu a rozsahu ocenění pomáhá její zaměření na inovace a modernizace bankovních služeb. Svou tradiční dynamiku banka postupně ztrácí, ale i tak se jedná o úspěšnou a kvalitní banku.


UniCredit Bank se stala nejlepší korporátní bankou v České republice

t_UCBk-3D Ocenil ji mezinárodní časopis Global Banking & Finance, který každoročně přináší přehled nejlepších bank světa v několika kategoriích včetně korporátního bankovnictví.

Těch soutěží bank je tolik, že se v tom dá jen těžko vyznat. Je ale pravdou, že UniCredit je svým korporátním bankovnictvím dlouhodobě známá a také je v tomto segmentu velmi úspěšná. Je jasnou jedničkou například mezi advokáty, nebo znalci. Banka tak umí velmi dobře  zacílit na konkrétní profesní skupinu a té nabídnout špičkové produkty a podmínky.


Nová kampaň Fio banky: Dobré zvyky v hlavní roli

Fio

Fio banka před koncem roku spouští novou reklamní kampaň, která staví na dobrých zvycích rozličných kultur a národů v porovnání s dobrými zvyky Fio banky. Ty ve spotech připomínajících přírodopisné dokumenty dává do kontrastu s benefity vlastních produktů. Kreativní koncept připravila agentura Mark/BBDO, režie hrané části spotů se ujal zkušený reklamní režisér Tomáš Bařina.

Novou kampaň jsem zaznamenal přímo na pobočce Fio banky. A dá se říct, že je to dost velká změna proti charakteru minulých kampaní s kozou. Nové kampaně více profesionalizují Fio banku a jsou takové serióznější. Porovnání bankovních služeb Fio a dodržování určitých principů s dodržováním zvyků například u Mongolů, nebo Indů je poměrně zajímavé a chytlavé.


 Komentované zprávy bank: Nová kampaň Fio banky - Dobré zvyky v hlavní roli

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

36545110343

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

57


ČÍSLO TÝDNE 57 právě tolik procent Čechů nakupuje pravidelně na internetu. Je to o 18 procent více než v roce 2019, tedy před nástupem koronavirové krize. Zájem o internetové nakupování se bude zvyšovat i nadále.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,4650
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,4380
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5125
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7005
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,3715
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,9600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1456
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více