KB spouští infolinku k penzijní reformě


07. 06. 2012  07:49     tz     komentáře (0)

Komerční banka zprovoznila na telefonním čísle 800 111 124 speciální infolinku k penzijní reformě. Klienti finanční skupiny Komerční banky, včetně Penzijního fondu KB, i ostatní občané ČR mohou na lince zdarma získat kompletní informace k průběhu penzijní reformy a ke změnám ve spoření na penzi od 1. ledna 2013. Nová služba je plně v souladu s politikou vysoké kvality poradenství, kterou KB klientům nabízí.

Znalost parametrů penzijní reformy je mezi občany podle dostupných výzkumů stále velmi nízká. Ačkoli jednotlivé penzijní fondy  intenzivně vysvětlují přínosy a parametry reformy, občané mají stále celou řadu konkrétních dotazů, jak řešit své finanční zajištění v penzi.

 

Infolinka KB k penzijní reformě na čísle 800 111 124 bude v provozu v pracovních dnech od 8.00 do 20.00 hodin (mimo tuto dobu je v provozu záznamník).

 .

Proškolení odborníci Komerční banky odpoví na bezplatné telefonní lince nejen na otázky, které jsou spojené s dalším průběhem stávajících smluv o penzijním připojištění po 1. lednu 2013, ale také na zcela konkrétní dotazy k různým životním situacím spojeným se zajištěním na penzi.

 

„Komerční banka vnímá odpovědnost, která vychází z postavení Penzijního fondu Komerční banky mezi největšími penzijními fondy v České republice. Věříme, že možnost položit zdarma dotaz proškolenému odborníkovi na penze bude pro občany přínosná a informovanost o penzijní reformě pomůže zvýšit,“ uvedl Pavel Jirák, předseda představenstva a výkonný ředitel Penzijního fondu Komerční banky.

 

Jen za 1. čtvrtletí 2012 uzavřel Penzijní fond Komerční banky přes 32 tisíc nových smluv o penzijním připojištění. Počet účastníků k 31. březnu 2012 vzrostl na více než 515 tisíc. Objem spravovaných prostředků se meziročně zvýšil takřka o 8 % na 31,2 miliardy korun, pokračuje tak ve stejném tempu růstu jako v minulém období. Penzijní fond KB jako první z fondů zveřejnil zhodnocení připisované účastníkům za rok 2011 - dosažených 2,04 % p.a. bude jedno z nejvyšších zhodnocení mezi penzijními fondy na českém trhu.KB spouští infolinku k penzijní reformě

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32238534427

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více