KB:
Pro iPhone nová iKarta


10. 08. 2012  11:20     tz     komentáře (0)

Komerční banka jako první banka v České republice nabídne prostřednictvím limitované edice iKarty uživatelům telefonů iPhone 4 a iPhone 4S možnost využívat bezkontaktní platby na všech platebních terminálech, které tento způsob úhrady akceptují. KB tak pokračuje v rozšiřování a zlepšování nabídky produktů a služeb v oblasti bezkontaktních plateb.

 

iKartu tvoří ochranný rámeček společnosti Wireless Dynamics pro Apple iPhone 4 a 4S, který obsahuje NFC anténu a integrovaný zabezpečovací prvek Secure Element, v němž je mobilní karta Visa bezpečně uložena. iKartu dále tvoří iOS aplikace KB iKarta, která slouží k realizaci bezkontaktních plateb a sledování transakcí, a také iOS aplikace Mobilní banka pro ostatní základní potřeby bankovních služeb.

 

Uživatelé telefonu iPhone 4 a 4S jednoduše připevní ochranný rámeček ke svému telefonu a stáhnou si z App Store aplikaci Visa KB iKarta a mohou ihned začít platit. Aplikace Mobilní banka jim pak umožní také sledovat stav svého bankovního účtu, zadávat rychle platby na jiné účty, ale i třeba vyhledat nejbližší bankomat. Cena iKarty je 1500 Kč, aplikace KB iKarta i Mobilní banka je pak na App Store k dispozici zdarma. Platnost iKarty je 3 roky.

 

„Limitovanou edici iKarty získají klienti na www.kb.cz/iKarta nebo přímo na dvou pobočkách Komerční banky v Praze a Brně. Po aktivaci mobilní karty Visa v telefonu mohou klienti začít nakupovat jednoduše tak, že spustí aplikaci KB iKarta a přiloží svůj telefon k platebnímu terminálu, který akceptuje bezkontaktní karty. U plateb do 500 Kč přitom nemusí ztrácet čas zadáváním PIN kódu,“ uvádí Petr Polák, vedoucí Platebních prostředků KB.

 

Bezkontaktní platby jsou technologií, jejíž obliba velmi rychle roste, především díky své rychlosti, pohodlnosti a možností integrace i do jiných nosičů, než je tradiční karta. Bezkontaktní platební terminály jsou k dispozici například ve vybraných prodejnách hypermarketu Globus, Freshbar Mangaloo, pekařství Paul a mnoha dalších, jejichž počet trvale roste.

 

Více informací o bezkontaktních platbách s telefony iPhone získají zájemci na stránce www.kb.cz/iKartaKB: Pro iPhone nová iKarta

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32235675720

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více