KB:
nová korporátní kreditní karta se vyplatí...


05. 12. 2012  13:25     tz     komentáře (2)

Komerční banka začala jako první banka na českém trhu nabízet klientům korporátní kreditní karty. Díky efektivnímu řízení služebních výdajů mohou střední a velké firmy snižovat náklady na tuto agendu a zároveň zlepšit své cash-flow díky využití bezúročného úvěru.

„Při využití korporátních karet Komerční banky získají firmy nejen platební karty pro své zaměstnance a manažery ale zejména ucelené řešení pro financování služebních výdajů zaměstnanců, jejich sledování, vyhodnocování a export do účetních systémů. Používání těchto platebních karet pro úhradu služebních výdajů a s tím související eliminování hotovostních záloh přináší firmám nemalé úspory času a nákladů, “ uvedla Iveta Ocásková, zástupkyně výkonného ředitele pro Distribuci - Corporate.

 

Korporátní kreditní karta od Komerční banky poskytuje bezúročné období až 45 dnů. Může být vydána se značkou asociace MasterCard nebo VISA. Podle náročnosti koncového držitele karty na spektrum doplňkových služeb a platební limity mohou zvolit firmy variantu klasické nebo manažerské karty. Řešení nabízí řadu služeb, které jsou na českém trhu prozatím unikátní. Jedná se především o zcela nové pojištění proti zneužití karty držitelem, cestovní pojištění pro držitele karty a členy jeho rodiny, a v případě zlaté karty i užitečný Priority passpředstavující členství pro vstup do VIP salonků na letištích.

 

Komplexní systém výpisů transakcí a reportingu mohou obsluhovat firmy i samotní držitelé karet prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní v internetovém bankovnictví KB.

 

„Díky možnosti zobrazit provedené transakce v přímém bankovnictví mají zaměstnanci aktuální přehled o provedených transakcích, mohou průběžně kontrolovat své služební výdaje a následně provést vyúčtování velmi rychle, aniž by museli čekat na papírový výpis k účtu,“ doplňuje Radek Basár, zástupce výkonného ředitele pro Marketing, Komunikaci a Business Develoment KB.

 

Řešení korporátních karet od Komerční banky umožní firmám realizovat interní kontrolu služebních výdajů efektivně a bez nutnosti instalovat specializované IT systémy. Díky možnosti exportovat reporty z přímého bankovnictví KB ve formátu CSV je zajištěna kompatibilita s běžnými IT systémy firem.KB: nová korporátní kreditní karta se vyplatí...

Diskutovat (2)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

32236842211

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více