GEEN Vstřícná banka:
Dejte Zuno své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2016


07. 10. 2016  00:02     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Zuno a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Zuno své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2016
Zuno je obecně nejslabší z trojky nízkonákladových bank, která vstoupila společně na trhu. Není tedy žádným překvapením, že se tato banka aktuálně prodává. Zuno se snaží zviditelnit prostřednictvím poměrně viditelných a nápaditých reklamních kampaní, které však nejsou vidět tak často, jako v případě konkurenčních bank. I přesto však banka nabízí poměrně výhodné produkty, které na tuzemském trhu a to i v konkurenci dalších nízkonákladových bank obstojí.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

S čím přišla banka v II. čtvrtletí 2016

Zuno: Zuno přichází jako první s úrokem 4,9 %. Bez žádného „ale“

Zuno se snaží válcovat konkurenci. Bohužel je tak malinká, že se jí to nemůže nyní v žádném případě podařit. Pro Zuno jako malou banku je ale každý nový klient dobrý. Proto se banka snaží tyto klienty lovit u svých větších konkurentů a lákat je na pohádkově nízké úrokové sazby. Zuno se navíc chlubí, že k poskytnutí úvěru za těchto výhodných úroků nemusí klient splňovat žádné zbytečné podmínky. Úvěr má být navíc vyřízen velmi rychle, do několika minut. Uvidíme, zda i  v praxi bude fungovat vše tak ideálně a pohádkově, jak banka naznačuje.

Zuno: Zuno vyřídí půjčku za pár sekund. Díky softwaru

Vyřízení půjčky za pár sekund a ideálně ještě on-line, nebo telefonem. To je velký hit. Urychlování poskytování půjček je na jednu stranu moderní a komfortní na druhou stranu to může být i  nebezpečné. V případě zhoršení ekonomické situace totiž může dojít k výraznému nárůstu nesplácení úvěrů a v takové chvíli se i banky opět uchýlí ke zpřísnění schvalovacího procesu u půjček a úvěrů. Aktuálně se ale jedná o inovaci, která je u klientů velmi oblíbená. Lidé obecně nemají rádi proces schvalování půjček, kdy se musí odhalit až do trenýrek a poskytovat různé osobní údaje a majetkové poměry.GEEN Vstřícná banka: Dejte Zuno své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2016

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29429852160

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

200


ČÍSLO TÝDNE - 200 právě tolik miliard korun bude stát dle výsledků tendru výstavba jednoho bloku jaderné elektrárny v Dukovanech. Stavět se však mají hned dva bloky najednou.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3880
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4150
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,9050
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,1270
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,6155
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1083
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více