GEEN Vstřícná banka:
Dejte Zuno své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017


27. 01. 2017  00:26     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Zuno a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Zuno své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017
Zuno je obecně nejslabší z trojky nízkonákladových bank, která vstoupila společně na trhu. Není tedy žádným překvapením, že se tato banka aktuálně prodává. Zuno se snaží zviditelnit prostřednictvím poměrně viditelných a nápaditých reklamních kampaní, které však nejsou vidět tak často, jako v případě konkurenčních bank. I přesto však banka nabízí poměrně výhodné produkty, které na tuzemském trhu a to i v konkurenci dalších nízkonákladových bank obstojí.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

S čím přišla banka v III. čtvrtletí 2016

Zuno banka byla ve třetím čtvrtletí roku 2016 mimořádně aktivní a viditelná. Bohužel už se jedná pouze o labutí píseň této banky. Zuno totiž do poloviny příštího roku zanikne, sloučí své aktivity s Raiffeisenbank. Tuto banku už tak od začátku příštího roku přestaneme hodnotit.

Zuno: Zuno přichází jako první s úrokem 4,9 %. Bez žádného „ale“

Copak, ale, copak ale, copak ale ale inu, ale ale inu, cooo, copak ale, inu co. Notoricky známý popěvek ze seriálu Hříšní lidé města Pražského se mi připomněl, když jsem si přečetl úrok bez žádného ale. Ale o co konkrétně tu tedy jde? Úroky u svých neúčelových úvěrů snižuje Zuno ze 6,9 na 4,9 procenta a výhodou má být fakt, že tuto úrokovou sazbu, která má být také nejvýhodnější na trhu, získá úplně každý, bez skrytých poplatků a dalších dodatečných podmínek. Předpokládáme tedy že i RPSN, tedy rád poznám skutečné náklady úvěru, činí stejných 4,9 procenta, nebo velmi blízkou sazbu. Banky by už měly přestat soutěžit o klienty jen sazbou úroků, ale především sazbou RPSN, který také nejlépe popisuje veškeré náklady spojené s úvěrem. Pojďme banky i v rámci konkurenčního boje více vzdělávat klienty a porovnávat věci dle skutečně vypovídajících kritérií.

Zuno: Spoty Zuno doplní sportovní vysílání

I banky se snaží zviditelnit na takové akci jako je olympiáda. Banky se snaží přirovnávat sebe, nebo klienty ke sportovcům a vůbec přirovnávat bankovnictví a kvalitu bankovních produktů k závodům, fair play apod. Není na tom nic divného. Využívat významných akcí se snaží i jiné obory a společnosti, než jen banky. Otázkou je však jak se to konkrétně udělá. Určitá míra vkusu, která rozhodne o úspěšnosti reklamy a marketingu, nebo jeho neúspěchu. Spoty musí mít myšlenku a logické napojení na událost. Jakékoliv umělé roubování nějakého produktu na aktuální událost pak vede spíše k pocitům nezvládnuté akce či trapnosti. Posouzení je ale vždy na konkrétním divákovi či klientovi banky.

Zuno: „Vím, co si myslíte. Že jsou to jen reklamní kecy.“ Zuno si utahuje z reklam

Že by Zuno nazývala věci pravými jmény? No to se nám u banky ani nezdá. Ale hned v názvu své tiskové zprávy určitě pravdu má. Velká část Čechů si o reklamách ať už bank nebo kohokoliv jiného prostě myslí, že se jedná jen o reklamní kecy. Reklama má upozornit na nějaký produkt, který obchodník či banka potřebují prodat. Samozřejmě je produkt vždy co nejvíce přizpůsoben možným potřebám zákazníkům nebo klientů, ale vždy jde ze strany banky nebo obchodního o dosažení zisku, nebo třeba zvětšení podílu na trhu. Vždy jde ale o profit. Je to logické a každý to ví. Nicméně si to vždy při každé reklamě připomínejme a nezapomínejme na to. Při propagaci banka Zuno představila snížení úrokové sazby u neúčelových úvěrů z 6,9 na 4,9 procent. Banka nám tak chtěla říct, že zatímco u jiných se jedná o reklamní kecy, v jejím případě je vše zcela v pořádku a jedná se o ryzí realitu a pravdu.

Zuno: Průzkum: Mobil při sportu? Nejčastěji na kolo a turistiku

Mobil si nosíme v podstatě úplně všude. Do hospody, do práce, k televizi na záchod a také ke sportu. O toto samozřejmě Zuno bance při jejím výzkumu o používání mobilů ze strany Čechů rozhodně nešlo. Důležitým výstupem je pro ní to, že více jak 25 procent Čechů používá mobilní telefon pro ovládání svého bankovního účtu. I výsledky takových průzkumů mají dát bankám do rukou argumenty pro rozvoj mobilního bankovnictvím a investicím do nových aplikací a systémů souvisejících s jeho kvalitním fungováním a ovládáním. I při sportu tak budete moci poslat peníze na nákup svých oblíbených dobrot a sladkostí.

Zuno: 9 tipů, jak jednoduše získat půjčku

Banka přišla se zaručenými radami, jak se chovat a jak přemýšlet, abyste na sto procent získali vysněnou a potřebnou půjčku. Rady jsou skvělé, ale zabývat se tu jimi nebudeme. Nejdůležitějším sdělením, které přeci musí číst každý mezi řádky, že tou nejskvělejší a nejlepší bankou, kde jednoduše získáte půjčku i bez těchto rad je Zuno. Copak vám to ještě nedošlo? Rady jsou sice psány obecně, jakoby využitelné v rámci každé banky, ale tam kde zaručeně uspějete je přeci jenom Zuno banka, která také právě proto s těmito radami svým současným či budoucím klientům přišla. Pokud tedy potřebujete zaručenou půjčku, hybaj do Zuna!GEEN Vstřícná banka: Dejte Zuno své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29432609264

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

200


ČÍSLO TÝDNE - 200 právě tolik miliard korun bude stát dle výsledků tendru výstavba jednoho bloku jaderné elektrárny v Dukovanech. Stavět se však mají hned dva bloky najednou.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3880
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4150
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,9050
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,1270
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,6155
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1083
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více