Aktuálně

Aktuálně

Za co nejvíce utrácejí senioři v Česku? Za jídlo, knihy a dárky pro vnoučata

19. 09. 2019  08:41  |   V České republice v současné době nežijí zdaleka jen senioři, jejichž jediným příjmem je starobní důchod. Podle Českého statistického úřadu prudce narůstá počet pracujících důchodců, jen za rok 2018 jich přibylo více než 17 tisíc. více »

Číslo týdne 45,6

17. 09. 2019  08:32  |   ČÍSLO TÝDNE - 45,6 miliardy korun. Právě tolik peněz vydělaly tuzemské banky jen za první pololetí roku 2019. Jedná se o rekordní sumu. více »

Potřebujete půjčit? Před úvěrem dejte přednost šetření a pomoci od rodiny

17. 09. 2019  00:31  |   Z posledních průzkumů vyplynulo, že zhruba každý třetí Čech je zadlužený. Výjimkou nejsou ani ti, kteří splácí více úvěrů. Do finančních problémů se člověk dostane a ani neví jak. Jenže sjednat rychle půjčku u neznámého poskytovatele není vhodným řešení finančních neduhů. Co dělat, když nemáte na zaplacení nájmu nebo potřebujete rychle opravit automobil? více »

BSC zařazeno Gartnerem mezi vybrané dodavatele pro digitální transformaci bankovnictví

16. 09. 2019  08:34  |   Praha 16. září 2019 – Společnost Banking Software Company (BSC), největší bankovní softwarehouse v České republice, byla zařazena mezi vzorové dodavatele řešení v oblasti digitální transformace bankovnictví v rámci prestižního reportu Gartner Hype Cycle. Pro BSC toto zařazení znamená další povzbuzení na cestě k přerodu z mezinárodní firmy na globální společnost a zároveň uznání kvality jeho řešení na poli digitální transformace.  více »

Chcete žádat o úvěr? Nechte si předem udělat výpis z registru dlužníků

13. 09. 2019  00:32  |   Tisíce lidí se diví tomu, že nedostane úvěr. Důvodem je skutečnost, že jsou registrováni jako neplatiči v úvěrových registrech neplatičů. Důvody jsou různé a často stojí za touto komplikací třeba jen drobný dluh nebo nedoplatek. více »

Server Bankovní poplatky pomáhá a radí seniorům

06. 09. 2019  00:59  |   Už od svého založení se zařuje server www.Bankovnipoplatky.com na zvyšování finanční gramotnosti, pomoc a poradenství pro znevýhodněné skupiny občanů. V současné době se zaměřujeme i na pomoc a poradenství seniorům.  více »

ZATÍMCO HYPOTÉKY KLESAJÍ, ÚVĚRY NA BYDLENÍ ROSTOU RAKETOVÝM TEMPEM

05. 09. 2019  22:11  |   (Praha, 29. srpna 2019) – Zájem o úvěry na bydlení od Zonky roste nebývale rychlým tempem. V prvním pololetí poskytla společnost Zonky o více než polovinu více úvěrů s účelem bydlení než ve stejném období vloni, v absolutních číslech jde o nárůst ze 300 milionů na téměř půl miliardy korun. Zajímavý je tento trend v porovnání s trhem hypoték, který dle dat Ministerstva pro místní rozvoj poklesl v prvním půlroce o 20 %. více »

Mobilní banka od Komerčky v novém designu a s inovativními funkcemi

05. 09. 2019  22:02  |   K návrhu nových aplikací jsme přizvali tisícovku klientů KB i jiných bank. Výsledkem je rozložení funkcí tak, aby odpovídaly jejich potřebám. Mobilní banka a Mobilní banka Business jsou nyní výrazně jednodušší. Přehlednější ovládání navíc odpovídá zvyklostem uživatelů operačního systému Android. Aplikace podporují i nový systém Android 10. více »

Garanční systém dohodnul spolupráci se třemi sousedními státy. Při krachu pobočky zahraniční banky dostanou klienti pojištěné peníze v domovské zemi

05. 09. 2019  21:39  |   Praha, 28. srpna 2019 – Slovensko, Rakousko a Polsko. Tři sousední státy, které s Českem nově uzavřely dohodu o řešení situace, kdy zkrachuje některá z bank, která má v sousední zemi své pobočky. Pro klienty zahraničních bank v Česku z těchto zemí to znamená jistotu rychlé a hladké výplaty ze zákona pojištěných peněz až do výše 100 tisíc eur, tedy necelých 2,6 milionu korun. více »

Další emitent skončil v konkursu. Investoři Triload své peníze zřejmě jen tak neuvidí

05. 09. 2019  21:22  |   Praha, 27. srpna 2019 – Insolvenční řízení dluhopisového emitenta Triload Invest s.r.o. graduje. Městský soud v Praze poslal začátkem týdne společnost do konkursu. Desítky milionů dluhopisových věřitelů tak, s největší pravděpodobností, zmizí v nenávratnu. Měsíc srpen je pro investory do těchto cenných papírů obzvláště kritický. Jen před několika málo dny totiž oznámil neschopnost splácet také dluhopisový gigant EMTC. více »

Číslo týdne 10,5

03. 09. 2019  00:49  |   ČÍSLO TÝDNE - 10,5 miliardy korun. Právě o tolik vzrostlo zadlužení tuzemských domácností jen za měsíc červen. Jedná se o další důkaz, že se lidé nebojí utrácet a zadlužovat se. více »

Dětské zboží: za stejnou kvalitu zaplatíme o 40 % více než v Německu

29. 08. 2019  00:47  |   Spotřebitelský časopis dTest porovnal složení a ceny výrobků pro malé děti na českém a německém trhu. V řetězcových drogeriích a supermarketech zakoupil 32 výrobků značek, které se prodávají jak v Německu, tak i u nás. více »

Děti mají mít svůj pokoj nejpozději ve 3 letech, myslí si Češi

23. 08. 2019  00:03  |   Osm z deseti Čechů je přesvědčeno, že děti mají spát ve vlastní posteli nejpozději ve dvou letech. O rok později, tedy přibližně v době nástupu do školky, by jim pak rodiče ideálně zařídili samostatný dětský pokoj. více »

Číslo týdne 2,7

20. 08. 2019  10:42  |   ČÍSLO TÝDNE - 2,7 PROCENTA. O tolik se ve druhém čtvrtletí roku 2019 zvýšil hrubý domácí produkt České republiky. Tedy ekonomika naší země rostla. Ještě více pak rostly příjmy domácností, platy i útraty. více »

Ministerstvo financí chystá nová opatření na trhu s korporátním dluhopisy

19. 08. 2019  11:33  |   Čtvrt roku po vydání dokumentu s názvem Scorecard korporátních dluhopisů pro nezkušené a konzervativní investory, který má spotřebitelům pomoci odhadnout rizikovost emitenta, vydává ministerstvo financí další dokument obsahující souhrn plánovaných legislativních opatření, jež by měla být aplikována mezi lety 2019 – 2023. více »

Číslo týdne 31,7

13. 08. 2019  00:21  |   ČÍSLO TÝDNE - 31,7 miliard korun vydělaly čtyři největší banky působící v České republice za první pololetí. Zisk jim tak vzrostl o celou pětinu. více »

Co dělat, když dovolená není podle vašich představ? Reklamaci začněte řešit už na místě

08. 08. 2019  00:48  |   Místo slibovaných sto metrů od pláže je to k moři přes kilometr? Avizovaný hotelový bazén je mimo provoz a ze snídaňových švédských stolů se stal talířek s rohlíkem, sýrem a uzeninou? Nedodržené sliby cestovní kanceláře nemusí vždy znamenat pokaženou dovolenou. Problém jde často napravit přímo na místě, v opačném případě máte zase právo na kompenzaci. Důležité je nemlčet a trvat na svých právech. více »

Třetina Čechů dává přednost tuzemským značkám. Důležitá je kvalita, cena i tradice

06. 08. 2019  00:20  |   Podle údajů, které vyplývají z průzkumu agentury STEM/MARK, upřednostní při výběru zboží českého výrobce každý třetí Čech. Zahraniční značky oproti tomu výslovně preferuje jen každý padesátý. Ačkoliv je definice české značky spíše nejednotná, Češi kvalitě tuzemských produktů zkrátka věří a na toto označení slyší. A neplatí to zdaleka jen u potravin.  více »

Robot YuMi® umožňuje nepřetržité testování bankomatů

06. 08. 2019  00:01  |   Testování softwaru pomocí prvního prototypu robota YuMi® se dvěma pažemi je přelomovou událostí pro odvětví bankomatů Díky testování pomocí robota YuMi® budou bankomaty spolehlivější a bezpečnější Testování bankomatů robotem YuMi® bude zavedeno v testovacích laboratořích po celém světě Video si prohlédněte zde: https://youtu.be/Fa_VqLf259I více »

Češi hradí dluhy nejrychleji za šest let

02. 08. 2019  00:25  |   V prvním pololetí roku 2019 vzrostla průměrná částka, kterou čeští dlužníci věřitelům hradí, o 22 procent. Stále více zadlužených se podle odborníků na inkaso staví k vyrovnání svých závazků čelem, důvodem je zlepšující se situace v jejich peněženkách. Problémem zůstávají nedobytné pohledávky chronických dlužníků. Z půlročních statistik inkasní agentury EOS KSI také vyplývá, že z jednotlivých regionů si oproti loňsku výrazně polepšila Vysočina. Nejhůře splácejí lidé z Ústeckého kraje.  více »

Investovali jste do emise Impuls2019? Mějte se na pozoru!

23. 07. 2019  00:17  |   Internet zaplavila série dalších podivných dluhopisových emisí, které lákají na dvouciferný výnos a „jistou a transparentní investici nezávislou na výkyvech trhu“. Už na první pohled je ale patrné, že transparentní tato investice rozhodně není a o její návratnosti lze vcelku oprávněně pochybovat. Jedná se totiž o bondy ze série xxx2019, které vykazují všechny znaky prašivých dluhopisů.  více »

dTest: Pronajímatel nesmí nájemci bránit v nahlášení trvalého pobytu

18. 07. 2019  00:51  |   Některé nájemní smlouvy obsahují ustanovení, které nájemcům nedovoluje zřídit si v nájemním bytě trvalý pobyt. Takový zákaz však nemusí nájemce respektovat. Co je třeba učinit k přihlášení k trvalému pobytu v nájemním bytě? Jsou obavy pronajímatele z trvalého pobytu nájemce v bytě oprávněné? A jak může pronajímatel zrušit trvalý pobyt nájemce po skončení nájmu? více »

Průměrný Čech spotřebuje i sto litrů vody denně. Čtyři tipy, které vám pomohou s úsporou

14. 07. 2019  00:29  |   K létu ostré sluníčko a vysoké teploty zkrátka patří. Úporná vedra, během kterých nezaprší i několik dní, či dokonce týdnů, ale znamenají mimo jiné nedostatek vody v přírodě, a proto je s ní potřeba šetřit. Zkvalitnit svůj přístup k hospodaření s vodou může každý z nás. I v domácnosti, a zejména v koupelně totiž existuje řada tipů a triků, které pomohou šetřit nejen přírodu, ale také naši peněženku. více »

Mladí lidé mají vyšší příjmy a dočkají se rychlejšího povýšení poté, co se odstěhují do zahraničí

13. 07. 2019  12:18  |   Téměř polovina mladých lidí se stěhuje do zahraničí za kariérním růstem. To odhaluje nejnovější průzkum HSBC Expat Explorer. Mladí lidé, kteří se přestěhují za prací do jiné země, také zažívají v průměru více než třetinový nárůst mzdy. Kromě vyššího výdělku a kariérního posunu se většina z nich přiučila novým dovednostem a získala větší sebevědomí. V průzkumu o nejlepší místo pro život a práci si letos nejlépe vedlo Švýcarsko.   více »

Celosvětový trh fúzí a akvizic se v prvním čtvrtletí 2019 ocitl na šestiletém minimu

12. 07. 2019  00:44  |   Aktivita na globálním poli fúzí a akvizic středně velkých podniků se v prvním čtvrtletí letošního roku propadla na úroveň roku 2013. Z více než 2 000 transakcí za dřívější čtvrtletí došlo v prvním kvartálu 2019 k prudkému poklesu pod 1 500. Navíc hodnota uzavřených obchodů se ve srovnání s předchozím obdobím snížila takřka o třetinu. Odborníci z poradenské společnosti BDO poukazují na fakt, že investoři netrpí nedostatkem kapitálu, sužuje je však nejistota. Tu přičítají zejména politickým faktorům jako je nejasný brexit a obchodní válka USA a Číny. Dodávají, že v České republice nebyl pokles nijak výrazný, pozitivní trend táhne především probíhající generační výměna. více »

Konferenci Insolvence 2019 letos dominovalo ostře sledované téma – novela insolvenčního zákona, která do oboru přinesla řadu změn i otazníků

09. 07. 2019  00:37  |     Na již šestém ročníku konference Insolvence se letos sešlo bezmála 150 profesionálů z oblasti insolvenčního práva. Tradičně vysoký zájem o setkání letos podpořily i změny, jimiž obor prochází.          Nejzásadnější novinkou je novela insolvenčního zákona, která začala platit 1. června, jen necelý týden před konferencí.   Příspěvky řečníků i diskuze účastníků konference se tak týkaly především úprav podmínek oddlužení, dopadů změn na práci všech zainteresovaných odborníků, či nejistot ve výkladu novely. Řeč ale byla i oddlužení fyzických osob – podnikatelů, či o otázce dohledu nad insolvenčními správci. více »

Čtvrtina Čechů nejezdí na dovolenou. Ti ostatní rádi mění místa i země

05. 07. 2019  00:35  |   Každý rok do oblíbeného kempu na Jadranu? Taková dovolená už Čechy neláká. Podle průzkumu NMS Market Research pro Raiffeisen stavební spořitelnu se totiž na stejné místo vrací jen 15 % dovolenkářů. Máme však rádi pohodlí, a tak stále preferujeme zájezdy před cestováním na vlastní pěst. více »

Číslo týdne 7

03. 07. 2019  08:00  |   ČÍSLO TÝDNE - 7 %, právě tolik procent pracovních poměrů činí v České republice zkrácené úvazky. Průměr EU je přitom více než trojnásobně vyšší a představuje 20 procent. více »

dTest: Na co si dát pozor při financování koupě vozu

03. 07. 2019  00:28  |   Už dlouho neplatí, že na nákup auta musíte mít naspořeno. Existuje několik možností, jak nové nebo ojeté vozidlo financovat, a to i bez koruny v kapse. Úvěry a leasingy lze získat v řadě variant, ale za to, že vám na koupi auta někdo poskytne peníze, bude chtít vždy něco na oplátku. Poslední dobou roste u automobilek nabídka produktů, které nezahrnují jen financování, ale také pojištění a servis. více »

ČNB varuje před falešnými bankovkami

03. 07. 2019  00:08  |   ČNB aktuálně varuje před falešnými bankovkami, které se v hojnějším počtu začaly vyskytovat na některých místech České republiky. Jedná se zejména o bankovky s hodnotou pěti tisíc korun a pětset korun. více »

dTest: Na co si dát pozor při cestě autem na zahraniční dovolenou

01. 07. 2019  00:12  |   Pokud se chystáte cestovat autem do zahraničí, měli byste si předem zjistit pár informací ohledně tamějších silničních pravidel. Ne vše je totiž stejné jako u nás. Budete-li připravení již před cestou, můžete si během ní ušetřit řadu nepříjemností. více »

Datovým centrem vshosting~ „proteče“ měsíčně 10 Petabytů

30. 06. 2019  00:08  |   Zhruba 330 terabytů denně představuje denní dávku dat, které odbaví největší datacentrum v České republice. Celkový měsíční součet tak činí přibližně 10 petabytů, což je v meziročním srovnání o 30 % více než tomu bylo před rokem. V porovnání se všemi klienty mobilních operátorů se jedná o jednu třetinu dat, které lidé spotřebovali za uplynulý rok v rámci celé naší země. Vyplynulo to ze statistik vshosting~  a ČTK.  více »

SOLUS jen za posledních 7 let eviduje o 300 tisíc dlužníků méně

28. 06. 2019  00:46  |   Sdružení SOLUS slaví 20 let své existence. Vzniklo v červnu 1999 díky unikátní dohodě o spolupráci v oblasti odpovědného úvěrování mezi klíčovými hráči na trhu nebankovního financování. Po připojení bank (2001), mobilních operátorů (2005) i dalších ekonomických sektorů vznikl negativní registr s nejvyšší vypovídací hodnotou o platební morálce spotřebitelů na českém trhu.  více »

Nový úvěr FINGRAM. Půjčka pro odpovědné a vzdělané klienty. Která banka se jí ujme?

28. 06. 2019  00:43  |   Z velké soutěže studentů středních a vysokých škol Ideální banka 21. století vzešel velmi zajímavý nápad produktu, který by měla "ideální banka" v budoucnu nabízet. Která banka se tohoto nápadu ujme a zazáří s ním v konkurenci ostatních? Nápad přináší pro klienty při schvalování půjčky napětí i zábavu. více »

Nehody v zahraničí: pro odškodnění je klíčové dobré pojištění

27. 06. 2019  00:41  |   Čeští řidiči bourají i v cizině – a i zde mají u nezaviněné nehody nárok na odškodnění. Je však důležité být o krok napřed a na případný problém se připravit už preventivně, například dobrým pojištěním na cesty. Jaká pravidla dodržovat, abyste při nehodě v zahraničí nepřišli o odškodné, a na co si dát zvláštní pozor? Tipy pro cestovatele do zemí Evropské unie připravila společnost Vindicia.  více »

Paluba letadla je rájem virů a bakterií. Jak během letu na dovolenou neonemocnět?

26. 06. 2019  00:45  |   Trávit svou letní dovolenou s kapesníkem v ruce nebo ještě hůře v hotelové posteli nechce nikdo. Přesto se mnoho lidí po dlouhém letu letadlem do vysněné dovolenkové destinace potýká s rýmou, kašlem, angínou nebo i chřipkou. V uzavřeném prostoru letadla s nízkou vzdušnou vlhkostí se snadno šíří viry respiračních onemocnění, opěrky sedadel či výklopné stolky jsou pak rájem bakterií. Jak při dlouhém letu na dovolenou riziko onemocnění snížit? více »

I pes z útulku může stát majitele miliony. Pojištění se vyplatí nejen na cesty

26. 06. 2019  00:27  |   Sjednat si před dovolenou cestovní pojištění je pro většinu lidí samozřejmost. Nepříjemnosti a rizika na cestách ale mohou úplně stejně potkat i domácí mazlíčky. Nemusí přitom jít jen o úraz spojený s nákladnou návštěvou veterináře. I malý pes dokáže způsobit škodu, která mnohonásobně přesáhne cenu samotné dovolené. více »

Rozhovor s Jiřím Pechem, členem investičního výboru Broker Trust, na téma korporátní dluhopisy

26. 06. 2019  00:23  |   Jiří Pech je aktuálně manažerem segmentu investic v Broker Trustu, kde působí od roku 2014. V rámci Broker Trustu má na starost produktovou nabídku firmy, komunikaci s produktovými partnery a podporu poradenské sítě v oblasti investic. Broker Trust má aktuálně přes 1600 poradců a spravuje svým klientům skoro 10 mld. Kč. Předtím působil v rámci účetní firmy TMF a AML oddělení KBC. více »

Jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

20. 06. 2019  08:07  |   Prodávat dluhopisy mohou jen osoby či subjekty s licencí České národní banky. Existuje však několik výjimek, kdy mohou tyto cenné papíry veřejně nabízet také přímo emitenti. Bohužel, řada z nich toho využívá a tzv. podlimitní emise vydává za účelem vlastního obohacení. Peníze ze společnosti následně vyvedou a investorům zbydou jen oči pro pláč. více »

Prodáváte půdu? Vyhněte se spekulantům, přijít totiž můžete až o statisíce

20. 06. 2019  00:09  |   Ceny zemědělských pozemků za posledních deset let vzrostly téměř trojnásobně, hektar kvalitní půdy stojí i 350 000 korun. Vysoká cena láká spekulanty, kteří se snaží půdu získat výrazně pod její tržní hodnotou. Ačkoliv se nejedná o férový přístup, takové jednání nenaplňuje podstatu podvodu, a je proto třeba být při prodeji půdy obezřetný. V nejhorším případě totiž může prodávající prodělat i stovky tisíc korun. Pomoci s orientací v cenách půdy mohou úředníci i chytré aplikace. více »

dTest: Jak se bránit výpovědi z nájmu bytu sjednaného jen kvůli provizi

19. 06. 2019  00:35  |   Při uzavírání nájemní smlouvy sjednané přes realitní kancelář zpravidla zaplatíte provizi ve výši jednoho, dvou či dokonce více nájemných. Stává se ale i to, že pronajímateli a realitní kanceláři ve skutečnosti nejde o sjednání nájmu, ale pouze o zisk provize. A tak nájemce ze smyšleného důvodu dostane krátce po začátku nájemního vztahu výpověď. Jak se v takovém případě můžete bránit? více »

Původ v morseovce a QR kód na náhrobcích aneb 6 zajímavostí o čárových kódech

13. 06. 2019  00:08  |   Věděli jste, že čárový kód je již skoro 70 let starý a že čtečky čárových kódů právě slaví 45. výročí prvního použití? Jak čárový kód vznikl a kdo ho poprvé použil? Co je to 1D a 2D čtečka čárového kódu? To a mnoho dalšího se dozvíte v následujícím článku. více »

4 tipy, na co si dát pozor u školních úrazů

12. 06. 2019  00:05  |   V červnu je výuka volnější – předškoláci, žáci i studenti chodí na nejrůznější akce a výlety, užívají si na školách v přírodě. Jenže tím se zvyšuje pravděpodobnost, že dojde k úrazu. Vyplatí se tedy vědět, na co mají rodiče a děti práva a na co by si měli dát pozor. Jaký je správný postup školy a co by měli dělat rodiče, zmapovala společnost Vindicia. více »

Česká asociace věřitelů spouští nový portál Češi v právu

11. 06. 2019  07:51  |   Česká asociace věřitelů spustila v pondělí 10. června 2019 nový webový portál www.cesivpravu.cz. Záměrem projektu je poskytnout veřejnosti ucelený obraz dluhové situace a vymahatelnosti práva v České republice, zasadit ho do souvislostí a doplnit aktuální debatu o postřehy a problémy malých i větších věřitelů. Nabízí také online poradnu pro věřitele i dlužníky a diskusní fórum. více »

Na dovolenou rozhodně přibalte i platební kartu, pokud máte, tak i kreditku!

11. 06. 2019  07:00  |   Blíží se čas dovolených a mnoho Čechů se v tomto období chystá vycestovat do zahraničí. Podle současného trendu se v cizině platební karty používají čím dál tím více, ať už debetní nebo kreditní. V některých zemích se bez karty doslova neobejdete. více »

Číslo týdne 2,6

11. 06. 2019  00:52  |   ČÍSLO TÝDNE - 2,6 procenta. Právě takový podíl činila nezaměstnanost v České republice v květnu roku 2019. Nezaměstnanost je tak absolutně nejnižší od roku 1997 více »

Na dovolené plaťte klidně kartou. Na zmrzlinu si ale nechte drobné

06. 06. 2019  07:25  |   Platit kartou na dovolené v zahraničí je už běžná věc. V restauraci nebo v hotelu stačí vytáhnout kartu a hotovost není třeba řešit. Při placení menších položek je ale hotovost ještě často nutná. více »

Zlatá koruna 2019 Nejlepší finanční produkty roku

05. 06. 2019  00:17  |   17.ročník soutěže potvrzuje současné trendy Největší a nejznámější soutěž finančních produktů přináší již 17. rokem výsledky, celkem ve 20 kategoriích. Vyhlášení ocenění se tradičně odehrálo v Top Hotelu Praha v duchu významného jubilea, 100 let české koruny. Záštitu nad celým projektem převzala ministryně financí Alena Schillerová a guvernér ČNB Jiří Rusnok. více »

Partnerství společností Visa a Currencycloud mění přeshraniční platby i placení na cestách

04. 06. 2019  00:45  |   Spolupráce nabízí klientům a partnerům společnosti Visa inovativní a zcela digitální platební řešení včetně multiměnových peněženek a upozornění o směnných kurzech v reálném čase. více »

V účinnost vstoupila nová pravidla pro insolvence

03. 06. 2019  08:21  |   ZPRÁVA DNE: Insolvence budou výrazně jednodušší a zpřístupní se mnohem větší skupině lidí. V účinnost vstoupila novela insolvenčního zákona.  více »

Češi utrácejí rádi za dobré jídlo a pití

31. 05. 2019  00:29  |   Zbytečné výdaje přiznává tři čtvrtiny Čechů a neví, kde ušetřit a jak své útraty omezit. 40 % Čechů se domnívá, že by mohlo najít rezervy, kdyby méně utrácelo za alkohol a cigarety. 69 % Čechů si myslí, že pokud by se více snažili, mohli by měsíčně uspořit 2 000 Kč. Vyplývá to z průzkumu agentury Perfect Crowd pro společnost Home Credit. více »

Sekce obsahuje celkem 3226 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti