Právo a poradna

Senioři mají na dosažení jednodušší oddlužení. Díky novele insolvenčního zákona

Počet tuzemských seniorů v exekuci stoupl v roce 2019 přes 90 tisíc. Tito lidé se dostávají pod hranici chudoby a jen minimum seniorů má vůbec naději své dluhy splatit. I pro ně by měla být řešením novela insolvenčního zákona.

21. 11. 2019

Ideální banka očima studentů: Platební karta na otisk prstu a předčasné splacení bez trestu

Ideální banka 21. století je téma naší soutěže pro studenty středních a vysokých škol. Nápadů a studentských názorů, jak by měla taková banka vypadat, je celá řada. Vítejte u dalšího videa!

21. 11. 2019

Hedvika zapomněla formálně zrušit svůj účet. Chtějí po ní pokuty

KAZUISTIKA: Hedvika zapomněla při přechodu k jiné bance zrušit svůj starý běžný účet. Nepostupovala totiž při změně banky podle kodexu mobility. Banka po ní chce tučné pokuty. ČTĚTE DÁLE!

21. 11. 2019

ČMSS do září zvýšila zisk o 6 procent na 747 milionů korun

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) navýšila v prvních třech čtvrtletích letošního roku svůj čistý zisk o šest procent. Za nárůstem zisku stojí především rostoucí úrokové příjmy, nadále kvalitní úvěrové portfolio a nákladová obezřetnost.

21. 11. 2019

Novinky

Ideální banka očima studentů: Ideální banka Matrace

Ideální banka očima studentů:  Ideální banka Matrace

Číslo týdne

40


Právě o tolik procent se zvýšil počet neschopenek tuzemských zaměstnaců po zrušení tzv. karenční doby. Od července tohoto roku je zrušená tzv. karenční doba, kdy zaměstnanci nedostávali za první tři dny nemocenské nic. 
Číslo týdne 2,5

Číslo týdne 2,5

19. 11. 2019


BankyPojištěníInvestice