Nejabsurdnější bankovní poplatek

NOMINACE: Poplatek za zadání příkazu přes internetbanking lidé nechtějí

Poplatek za zadání příkazu a změnu trvalého příkazu přes internetbanking se stal nejabsurdnějším poplatkem roku 2015. Lidé tak bankám vzkázali, že nechtějí poplatky za automatizované elektronické služby. Tento poplatek je nominován mezi nejabsurdnější bankovní poplatky i pro rok 2020. ČTĚTE DÁLE!

29. 01. 2020

Právní poradna BP: Pronájem přestavuje i riziko

STŘEDEČNÍ SERIÁL - PRÁVNÍ PORADNA BP: Ano, pronájem nejsou jen jisté a pravidelné příjmy, ale také velké riziko. Čtenář popisuje svůj zážitek s nájemníkem a dotazuje se na možnosti řešení věci. Navíc má byt, který pronajímá, na hypotéku.

29. 01. 2020

Komentované zprávy bank: S Monetou bezpečně a diskrétně, Air Bank Vám založí účtenky

KOMENTOVANÉ TISKOVÉ ZPRÁVY Z BANK: O čem nás naše banky informují? A jak moc jsou jejich tiskové zprávy zajímavé? Podíváme se na ně trochu veselýma a trochu kritickýma očima. ČTĚTE DÁLE!

29. 01. 2020

Nejabsurdnější bankovní poplatky obrazem. Není to hezký pohled

ANKETA O NEJABSURDNĚJŠÍ BANKOVNI POPLATEK: Jak vypadají nominované absurdní poplatky a jak si je představujeme v naší redakci? Nic hezkého to není. Absurdity jsou někdy těžko pochopitelné a klientům bank tak zůstává často údiv a zoufalost ve tváři. Jak absurdní poplatky

28. 01. 2020

Novinky

Ideální banka očima studentů: Existuje taková vůbec? Pokud ne dnes, může zítra, stačí se inspirovat

Ideální banka očima studentů: Existuje taková vůbec? Pokud ne dnes, může zítra, stačí se inspirovat

Číslo týdne

28 miliard


ČÍSLO TÝDNE - 28 miliard korun. Tolik činil schodek státního rozpočtu v roce 2019. Jedná se tak o horší hospodaření státu, než v roce 2018, kdy přebytek činil bezmála tři miliardy korun.


BankyPojištěníInvestice