84. díl - Ideální banka 21. století:
Ideální banka je pro studenta GE


16. 11. 2015  00:34     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Soutěže studentů středních a vysokých škol za rok 2014 již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Míša Halešová má svou ideální banku už nyní - GE Money.

84. díl - Ideální banka 21. století: Ideální banka je pro studenta GE
Míša Halešová je studentkou Střední odborné školy služeb Kavčí Hory, Praha. Míša Halešová má tak dobré zkušenosti se svou současnou bankou, že by ji klidně popsala jako ideální banku. GE vyšla vždy Míše velmi dobře vstříc a naslouchala jejím potřebám a přáním. Poskytované služby navíc splnily očekávání Míši a Míša tak má díky své bance vše co aktuálně potřebuje k tomu,a by byla spokojená a měla přehled o svých financích. Práce vynesla Míše hezké 83. místo.

CELOU SOUTĚŽNÍ PRÁCI MÍŠI HALEŠOVÉ SI MŮŽETE PŘEČÍST DÁLE:

"Jsem mladá studující dívka a toužím si koupit notebook a nové oblečení. Jenomže máme málo peněz. V sobotní odpoledne se procházím po Praze a prohlížím výlohy obchodů. Najednou vidím inzerát na brigádu. Informuji se a nakonec tu práci vezmu. Když došlo k tomu, že musím donést číslo svého účtu, sklopila jsem hlavu a s hanbou jsem řekla, že žádný nemám a odešla jsem domů. Doma s matkou jsme si sedli a rozmýšleli jsme, jakou banku bychom mohli použít. Naskytla se ta možnost, že právě GE Money bank nabízela výhodný účet pro studenty.

Ve všední den jsem vstala a šla si vyřídit do banky účet. Stojím před bankou a prohlížím si ji. Natěšená vejdu dovnitř a přijdu k pultu, u kterého seděla mladá paní. Usmála se a poté se mě zeptala, co potřebuji. Požádala jsem ji o založení účtu. Po hodině vyřizování jsem s úsměvem na rtech odcházela a držela v rukách dokumenty a svou vlastní platební kartu.

Postupem času mi na účet přicházely peníze z brigády.  Po pár letech, když jsem ukončila školu a začala jsem pracovat, peníze na účtu rostli a s nimi také úroky. Se svým výpisem jsem přišla do banky a ptala jsem se, proč mám vysoké úroky. Odpověděli mi, že bych měla změnit věrnostní program. To trvalo pouze pár minut. Úroky se snížily a já mohla dále používat svůj účet. Dále jsem si to vychvalovala. Nabídli mi internetové bankovnictví. Vyzkoušela jsem ho a byla jsem mile překvapena a spokojená. Stránky byly přehledné a já přesně věděla, jak co použít.

Po nějakém čase jsem potřebovala půjčku na byt, Zašla jsem zase do banky a požádala o ni. Přinesla jsem všechnu svou dokumentaci a domluvila se na měsíčních splátkách. Po splacení půjčky jsem si spočítala kolik peněz jsem splatila a navíc jsem nepřeplatila ani o korunu a k tomu mi ještě vrátili dvě splátky. Po téhle zkušenosti jsem zařídila účty i svým dětem. Při každé změně mi vyhověly a byly vstřícní. Dlouho jsem pracovala a končila až večer. Najednou jsem si vzpomněla, že potřebuji v bance změnit číslo a vylo to dost naléhavé. Práce mi skončila v 19:00. Rychle jsem spěchala a když jsem přišla před dveře banky, tak jsem si přečetl, že provozní doba byla prodloužena o dvě hodiny. Oddechla jsem a vešla dovnitř. Vykonala jsem svou povinnost a ještě jsem se dozvěděla a dalších novinkách. Nebyla jsem se svou prací spokojená, a tak jsem hledala novou. Byla mi nabídnuta práce v mé oblíbené bance. Moje spokojenost, tím ještě víc rostla."

ZÚČASTNĚTE SE NOVÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE STUDENTŮ - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ A VYHRAJTE CENY V HODNOTĚ DESÍTEK TISÍC KORUN! PRAVIDLA A PODMÍNKA NALEZNETE ZDE!

idealni-banka-201584. díl - Ideální banka 21. století: Ideální banka je pro studenta GE

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

39330342352

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4710
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,3010
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2975
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,2280
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,4065
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,3200
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9197
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více