24. prosinec. Vánoce v duši, ne v peněžence


24. 12. 2019  16:42     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Nastal jeden z nejvýznamnějších dnů v roce, Vánoční svátky. Dnešní den si mnoho lidí, včetně našich dětí splní své sny. Mnoho lidí se také sejde společně u jednoho stolu. Vánoce spojí rodiny a opuštění by neměli být sami.

24. prosinec. Vánoce v duši, ne v peněžence
Chtělo by se teď na chvíli zastavit. I když to není snadné. K večeru to najednou přijde. V domácnostech se rozsvítí stromky, stres se zklidní a nahradí ho amosféra očekávání, mírného napětí a přitom klidu. Podstatné přitom není to co získáme pod stremeček my, ale jak potěší dárky od Ježíška lidi, které máme rádi. 

Vánoce jako vyjímečný den, by měly být i něčím vyjímečné. Vyjímečné tím, že právě o Vánocích děláme něco, co není běžné a standardní ve všední den roku. Pro mnoho rodin je tou vyjímečností například to, že se sejdou u jednoho stolu, společně tráví večer a sdílejí svá přání a představy, nebo se prostě starají o pohodlí a spokojenost těch druhých. Už jen to je pro některé lidi malým zázrakem. 

Spojte to vyjímečné s klidnými chvílemi, s odpočinkem, prožitím sváteční atmosféry a bilancováním do nového roku. Užívejte si rodinu a všechny její členy. Ačkoliv si to někdy neuvědomujeme, každý okamžik je velmi vyjímečný a jedinečný. Ať i letošní Vánoce jsou pro všechny tím pozitivním milým a vyjímečným zážitkem, který si zapamatuje co nejdéle to půjde. Zároveň ať se naše touhy, spokojenost a radost zhmotní ve spokojenosti a štěstí lidí, které máme rádi.

Odpočívejte, klidně dýchejte..nepočítejte.

Přejeme vám všem za redakci Bankovní poplatky krásné a spokojené Vánoce.24. prosinec. Vánoce v duši, ne v peněžence

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

23469092593

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

4,8


ČÍSLO TÝDNE 4,8 právě tolik miliard korun vydělala Česká spořitelna na poplatcích a provizích. Je to o 6,7 procenta více než loni. Je zřejmé, že výnosy bank z poplatků po mnoha letech začínají opět růst. Banky tak nevydělávají jen na úrocích, ale i na dalších poplatcích za služby, které musí klienti často automaticky akceptovat.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5200
Kurz USD Americký dolar 1 USD 24,0690
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2170
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,0855
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,1080
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9820
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více