24. prosinec. Vánoce v duši, ne v peněžence


24. 12. 2019  16:42     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Nastal jeden z nejvýznamnějších dnů v roce, Vánoční svátky. Dnešní den si mnoho lidí, včetně našich dětí splní své sny. Mnoho lidí se také sejde společně u jednoho stolu. Vánoce spojí rodiny a opuštění by neměli být sami.

24. prosinec. Vánoce v duši, ne v peněžence
Chtělo by se teď na chvíli zastavit. I když to není snadné. K večeru to najednou přijde. V domácnostech se rozsvítí stromky, stres se zklidní a nahradí ho amosféra očekávání, mírného napětí a přitom klidu. Podstatné přitom není to co získáme pod stremeček my, ale jak potěší dárky od Ježíška lidi, které máme rádi. 

Vánoce jako vyjímečný den, by měly být i něčím vyjímečné. Vyjímečné tím, že právě o Vánocích děláme něco, co není běžné a standardní ve všední den roku. Pro mnoho rodin je tou vyjímečností například to, že se sejdou u jednoho stolu, společně tráví večer a sdílejí svá přání a představy, nebo se prostě starají o pohodlí a spokojenost těch druhých. Už jen to je pro některé lidi malým zázrakem. 

Spojte to vyjímečné s klidnými chvílemi, s odpočinkem, prožitím sváteční atmosféry a bilancováním do nového roku. Užívejte si rodinu a všechny její členy. Ačkoliv si to někdy neuvědomujeme, každý okamžik je velmi vyjímečný a jedinečný. Ať i letošní Vánoce jsou pro všechny tím pozitivním milým a vyjímečným zážitkem, který si zapamatuje co nejdéle to půjde. Zároveň ať se naše touhy, spokojenost a radost zhmotní ve spokojenosti a štěstí lidí, které máme rádi.

Odpočívejte, klidně dýchejte..nepočítejte.

Přejeme vám všem za redakci Bankovní poplatky krásné a spokojené Vánoce.24. prosinec. Vánoce v duši, ne v peněžence

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

27946541504

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

430


ČÍSLO TÝDNE 430 právě tolik miliard korun vyplatila Česká republika od roku 2006 na podporu obnovitelných zdrojů energie, zejména pak solárních elektráren. Ročně se tak vyplatí více než 45 miliard korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,3600
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6270
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,7305
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2005
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1244
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více